F1 mini serija (Netflix)

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

F1 mini serija (Netflix)

Post Postao/la popeye » 08 ožu 2019, 19:09

Danas krece ovo

https://www.imdb.com/title/tt8289930/?ref_=fn_al_tt_1

Jel ima neko netflix?
slika

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Re: F1 mini serija (Netflix)

Post Postao/la popeye » 08 ožu 2019, 19:14

F1 pritiska Mercedes i Ferari da ucestvuju u Netflixovoj drugoj sezoni

Formula 1 is working to get Mercedes and Ferrari more involved in the second Netflix documentary, which is currently in the planning stages.

The first 10-part season that launched worldwide on Friday focuses on the 2018 Formula 1 season, with viewers provided with exclusive access to behind the scene developments.

However, Mercedes and Ferrari opted out of taking part in the series, leaving the eight other outfits to shape up the documentary. But F1's head of marketing Ellie Norman stated that "conversations are happening at the moment with all of the teams" in regards to a second year.

F1's managing director Ross Brawn added: "This sport is able to grow, and it will grow quicker if all the teams are part of that process, there's no doubt.

"I think the teams are starting to recognise that their involvement is not just on the track, there's an involvement in everywhere we can improve the sport.

"Maybe not every team is reaching that conclusion at the same time, but they are all reaching that conclusion. I think we'll see another step forward in 2019."

Brawn stated that fans wanted to see the human element of the sport, and also to be provided with deeper inside to the people who work full-time in F1.

"What you've seen tonight is an indication of the way we're going. This is an example of the changes that are coming in F1. The human side has always been fascinating and all of us have been involved in that side.

"Certainly now I'm away from a team I've felt that that would be a fascinating story because there is so much emotion of the whole team - the individuals, the mechanics, the engineers, the family

"I know from my own family how much they suffer and how much pleasure they get on both sides. And you could see that in the film. Since we've started this new era, one of the things that's come across very strongly from the fans is that they want to understand the drivers, they want to understand what goes on.

"There's a fascination in why these guys are so special. What is it that makes them exceptional? In both those episodes we saw different aspects of F1. I particularly liked the second one - the Sainz and Alonso chemistry that was there. Those are things that you just don't necessarily see or feel."
slika

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 08 ožu 2019, 21:11

popeye je napisao/la:
08 ožu 2019, 19:09
Danas krece ovo

https://www.imdb.com/title/tt8289930/?ref_=fn_al_tt_1

Jel ima neko netflix?
Imam. Prva stvar, koja je i mene iznenadila: nije danas krenulo, danas je kompletna stvar dostupna. Svih 10 epizoda je moguće već danas gledati.

Pogledao sam prvu epizodu, priča se o predsezoni i prvoj utrci u Australiji. Glavni akteri su Ricciardo, njegovi roditelji, Horner, Steiner i Magnussen. Poneki kratki intervju imaja Will Buxton. Također, pokoji isječak imaju intervjua u paddocku sa Vettelom, Hamiltonom i mislim da možda još koji te imaju snimke komentara utrke od strane Crofta i Brundlea. Također, imamo neke neviđene kadrove iz garaža RB-a i Haasa, kao i kadrove iz garaže Haasa nakon problema u boksu kod oba bolida. Zanimljivo je vidjeti kadrove Steinerovog telefonskog razgovora sa Gene Haasom, i kasnije razgovor sa jednim od mehaničara koji je pričvršćivao kotač koji je između ostalog rekao da je osjetio kao da je kotač pričvršćen kako treba i kad su spustili bolid da je na oko izgledao kao da nije pričvršćen, ali je bolid već krenuo.

Dalje ću nastavit večeras/sutra
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 08 ožu 2019, 22:37

ja moram cekati torent :)
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 08 ožu 2019, 22:44

striktno rečeno ne trebaš. Netflix ti ima opciju besplatne probe na mjesec dana. Registriraš se i gledaš mjesec dana, a onda nakon mjesec dana ako želiš nastaviti moraš platiti. Moraš unijeti sredstvo plaćanja kod registracije (paypal ili kartica) te ti 3 dana prije isteka probe pošalju mail da za 3 dana ide naplata. Ako ne želiš nastaviti prekineš pretplatu u postavkama ili jednostavno nemaš u tom trenutku novaca na tom računu.

Također, imaš 3 razine pretplate:
1. Basic - možeš gledat na jednom uređaju u SD rezoluciji, cijena je 7,99€/mjesec
2. Standard - možeš gledati na dva uređaja istovremeno u HD rezoluciji, cijena je 9,99€/mjesec (ovog ja koristim)
3. Premium - možeš gledati na čak 4 uređaja istovremeno u HD ili UHD rezoluciji, cijena je 11,99€/mjesec
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 09 ožu 2019, 01:50

Cuky je napisao/la:
08 ožu 2019, 21:11

Imam. Prva stvar, koja je i mene iznenadila: nije danas krenulo, danas je kompletna stvar dostupna. Svih 10 epizoda je moguće već danas gledati.
Zaboravio da pitam jel sa prevodom?
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 09 ožu 2019, 07:35

na netflixu što se jezika tiče izbor je slijedeći:
Audio: Engleski, Talijanski
Titlovi: Engleski, Talijanski
slika
slika 3

Slash
Veteran
Veteran
Navijam za: utrkivanje

Post Postao/la Slash » 11 ožu 2019, 09:43

Pogledao sam 3 epizode, ukupna ocjena je da mi se sviđa.
Dobro je za nas manijake jer ima tih ''behind the scenes'' stvari.

Ono što mi se NE sviđa je naivni sound editing - u Monacu kad bolidi prolaze pored ograde montiraju zvuk ko da neko razbija staklo, da svaki zavoj bude što dramatičniji, kad se dva bolida sudare isto ubace razbijeno staklo da bude glasnije - ugl. umjetno i bzvz
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 11 ožu 2019, 12:10

2 dosad.

koji lol, McLarenovci se rugaju Grosjeanu. Baš su se našli :lol: :lol:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 03 lip 2019, 16:31

da ne otvaram novu temu, izaso trejler za Ford V Ferari

slika

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 03 lip 2019, 19:32

Steta da je samo na jednoj strani dokumentarac...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 16 lip 2019, 16:26

totalno sam zaboravio da nisam pogledao ovu seriju na Netflixu do kraja... uglavnom, sad pogledah epizodu 7 i nakon nje mi se Steiner još više sviđa kao šef ekipe
slika
slika 3

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 16 lip 2019, 17:38

ja pogledao samo prvu i stao. nesto me ne drzi mozda zato sto nema dva glavna aktera mercedesa i ferarija.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 24 srp 2019, 15:26

potvrđena je 2. sezona Drive To Survive u kojoj će sudjelovati i Mercedes i Ferrari, uz povratak svih ostalih iz prošle sezone. Serija će biti objavljena pred početak slijedeće sezone
slika
slika 3

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la popeye » 18 ruj 2019, 14:22

Ford V Ferari trejler #2

slika

F1NAC
Moderator
Moderator