Novosti - Arhiva

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la F1NAC »

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Dani »

Obitelj Piquet dobila spor protiv Renaulta .
Link
Ovo je vrlo zanimljivo : "The team accepts...that the allegations made by Nelson Piquet Junior were not false," Renault said in a statement read out in the London High Court and posted on their website.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la K1M1 »

To! Vratio nam se Lotus u f1. :thumbup:
Al ovaj put onaj pravi, legendarni, a ne ona sprdačina iz Malezije. :biggrin:
Jest da se nije vratio kao vlastiti, samostalni tim nego kao glavni renaultov sponzor, ali i to je nešto. I sljedece godine opet imamo legendarnu crno-zlatnu kombinaciju. 8)
Problem je što i ovi tupani iz malezije isto planiraju imat tu kombinaciju boja, a i isto će koristit renaultove motore pa cemo imat dva lotus renaulta. :lol: Tu bit prave pomutnje (pogotove za one koji nisu pravi zagriženici za f1 ko mi ovdje), nećeš znat tko je tko, koji je pravi lotus a koji nije, tko pije a tko plaća :roll: :D
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Slash »

K1M1 je napisao/la:To! Vratio nam se Lotus u f1. :thumbup:
Al ovaj put onaj pravi, legendarni, a ne ona sprdačina iz Malezije. :biggrin:
Jest da se nije vratio kao vlastiti, samostalni tim nego kao glavni renaultov sponzor, ali i to je nešto. I sljedece godine opet imamo legendarnu crno-zlatnu kombinaciju. 8)
Problem je što i ovi tupani iz malezije isto planiraju imat tu kombinaciju boja, a i isto će koristit renaultove motore pa cemo imat dva lotus renaulta. :lol: Tu bit prave pomutnje (pogotove za one koji nisu pravi zagriženici za f1 ko mi ovdje), nećeš znat tko je tko, koji je pravi lotus a koji nije, tko pije a tko plaća :roll: :D
Jel mi može neka dobra duša objasnit kaj je točno s tim?
Otkud sad 2 Lotusa? Kak neka momčad može imat 2 momčadi? Kak je došlo do toga :S ?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la 130R »

Slash je napisao/la:
K1M1 je napisao/la:To! Vratio nam se Lotus u f1. :thumbup:
Al ovaj put onaj pravi, legendarni, a ne ona sprdačina iz Malezije. :biggrin:
Jest da se nije vratio kao vlastiti, samostalni tim nego kao glavni renaultov sponzor, ali i to je nešto. I sljedece godine opet imamo legendarnu crno-zlatnu kombinaciju. 8)
Problem je što i ovi tupani iz malezije isto planiraju imat tu kombinaciju boja, a i isto će koristit renaultove motore pa cemo imat dva lotus renaulta. :lol: Tu bit prave pomutnje (pogotove za one koji nisu pravi zagriženici za f1 ko mi ovdje), nećeš znat tko je tko, koji je pravi lotus a koji nije, tko pije a tko plaća :roll: :D
Jel mi može neka dobra duša objasnit kaj je točno s tim?
Otkud sad 2 Lotusa? Kak neka momčad može imat 2 momčadi? Kak je došlo do toga :S ?
Lotus, onaj koji proizvodi aute Lotus i koji se nekad natjecao u F1, je sad kupio udio u momčadi Renault i sljedeće godine će momčad nastupati kao Lotus Renault team u crno zlatnoj kombinaciji boja kakvu je Lotus nekad imao. Ovaj Fernandesov Lotus koji je nastupao ove godine će od 2011. također koristiti Renault motore i imati sličnu kombinaciju boja, ali te dvije grupacije nemaju veze jedna s drugom. Čak se spore nešto na sudu oko toga tko ima pravo na ime Team Lotus, pod kojim se Fernandes prijavio za nastup u f1 2011. jer ove godine je naziv tima bio Lotus F1 ili tako nešto.
Inače Team Lotus je ime nekadašnje momčadi iz 60, 70 i 80-ih.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la vidc »

već vidim zavrzlane na sred sezone u vezi toga.dva lotusa-nigdje veze jedan s drugim...ludilo :D
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Slash »

130R je napisao/la:
Slash je napisao/la:
K1M1 je napisao/la:To! Vratio nam se Lotus u f1. :thumbup:
Al ovaj put onaj pravi, legendarni, a ne ona sprdačina iz Malezije. :biggrin:
Jest da se nije vratio kao vlastiti, samostalni tim nego kao glavni renaultov sponzor, ali i to je nešto. I sljedece godine opet imamo legendarnu crno-zlatnu kombinaciju. 8)
Problem je što i ovi tupani iz malezije isto planiraju imat tu kombinaciju boja, a i isto će koristit renaultove motore pa cemo imat dva lotus renaulta. :lol: Tu bit prave pomutnje (pogotove za one koji nisu pravi zagriženici za f1 ko mi ovdje), nećeš znat tko je tko, koji je pravi lotus a koji nije, tko pije a tko plaća :roll: :D
Jel mi može neka dobra duša objasnit kaj je točno s tim?
Otkud sad 2 Lotusa? Kak neka momčad može imat 2 momčadi? Kak je došlo do toga :S ?
Lotus, onaj koji proizvodi aute Lotus i koji se nekad natjecao u F1, je sad kupio udio u momčadi Renault i sljedeće godine će momčad nastupati kao Lotus Renault team u crno zlatnoj kombinaciji boja kakvu je Lotus nekad imao. Ovaj Fernandesov Lotus koji je nastupao ove godine će od 2011. također koristiti Renault motore i imati sličnu kombinaciju boja, ali te dvije grupacije nemaju veze jedna s drugom. Čak se spore nešto na sudu oko toga tko ima pravo na ime Team Lotus, pod kojim se Fernandes prijavio za nastup u f1 2011. jer ove godine je naziv tima bio Lotus F1 ili tako nešto.
Inače Team Lotus je ime nekadašnje momčadi iz 60, 70 i 80-ih.
Hvala ;) .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Igor18 »

Već vidim lapsusa koje će (nadam se) izjavljivat Novak prvenstveno i Blažićko :D
Michael is faster than you!!
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la F1NAC »

ako bude na htvu prijenos :)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la gringo73 »

Razlike u bojama...

slika

slika
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Kenny »

Odlična stvar da se pravi Lotus vraća u F1, ali treba onaj šljam od "Lotusa" da promjeni ime
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la schuey »

Kenny je napisao/la:Odlična stvar da se pravi Lotus vraća u F1, ali treba onaj šljam od "Lotusa" da promjeni ime
ako se BMW Sauber Ferrari mogao zvati,može i ovo dvoje ovako,meni isti k kad znam da Lotus sa Sennom nije pravi :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Kenny »

schuey je napisao/la: ako se BMW Sauber Ferrari mogao zvati,može i ovo dvoje ovako,meni isti k kad znam da Lotus sa Sennom nije pravi :D
je isti k, ali predpostavljam daje BMW htjeo da ostane u imenu Saubera, dok sad Lotus neželi da se "Lotus" zove Lotus. Tom Fernandesu (valjda se tako zove :biggrin: ) je cilj samo zarađivat na imenu, bolje mu je da nazove tu momčad po svojoj firmi ako želi reklamu. Senna će vozit za "Lotus" iduće sezone?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la darky »

schuey je napisao/la:
Kenny je napisao/la:Odlična stvar da se pravi Lotus vraća u F1, ali treba onaj šljam od "Lotusa" da promjeni ime
ako se BMW Sauber Ferrari mogao zvati,može i ovo dvoje ovako,meni isti k kad znam da Lotus sa Sennom nije pravi :D
hkm, ne mogu postojati dvije ekipe sa istim imenom
znači neka će morati promijenti ime (čak i RB ima toro roso (je da je to isto ime, ali na drugom jeziku), a ne RB2)
biti će zanimljivo ko će "popušiti ime"
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la schuey »

Kenny je napisao/la:
schuey je napisao/la: ako se BMW Sauber Ferrari mogao zvati,može i ovo dvoje ovako,meni isti k kad znam da Lotus sa Sennom nije pravi :D
je isti k, ali predpostavljam daje BMW htjeo da ostane u imenu Saubera, dok sad Lotus neželi da se "Lotus" zove Lotus. Tom Fernandesu (valjda se tako zove :biggrin: ) je cilj samo zarađivat na imenu, bolje mu je da nazove tu momčad po svojoj firmi ako želi reklamu. Senna će vozit za "Lotus" iduće sezone?
ne,Sauber je htio izbaciti BMW,ne obrnuto


moja poanta,dio imena može biti isti,
Team Lotus i Lotus racing npr nije isto ime,tako da ne vidim u čem je problem,jedino ako postoji neko pravilo za koje ja ne znam a na njega do sada nisam nikada naletio,osim toga,Lotus stari je prije Renaulta imao ime,dakle ako se ne može,onda nebi im priznali promjenu imena ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Kenny »

schuey je napisao/la:
Kenny je napisao/la: je isti k, ali predpostavljam daje BMW htjeo da ostane u imenu Saubera, dok sad Lotus neželi da se "Lotus" zove Lotus. Tom Fernandesu (valjda se tako zove :biggrin: ) je cilj samo zarađivat na imenu, bolje mu je da nazove tu momčad po svojoj firmi ako želi reklamu. Senna će vozit za "Lotus" iduće sezone?
ne,Sauber je htio izbaciti BMW,ne obrnuto


moja poanta,dio imena može biti isti,
Team Lotus i Lotus racing npr nije isto ime,tako da ne vidim u čem je problem,jedino ako postoji neko pravilo za koje ja ne znam a na njega do sada nisam nikada naletio,osim toga,Lotus stari je prije Renaulta imao ime,dakle ako se ne može,onda nebi im priznali promjenu imena ;)
Zar mi nismo isto rekli? Mislim da bi ti mogao u HDZ :biggrin:

naravno da ima razlike u imenu ali je jako mala i meni je to bezveze, tebi nije, šefovi lotusa se bune na to, ovi iz malezije žele to ime da bi lakše dobili sponzore :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Dani »

Pa proizvođač automobila Lotus je u vlasništvu Malezijske marke Proton. Sad, tko je tu lud? Na kraju ćemo imati 2 malezijske ekipe.
"The Renault Formula One team will be renamed Lotus Renault GP next season under a partnership with the Malaysian-owned sportscar company."
Link
Koja himna će svirati ako pobijede?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la fenomeno »

Dani je napisao/la:Pa proizvođač automobila Lotus je u vlasništvu Malezijske marke Proton. Sad, tko je tu lud? Na kraju ćemo imati 2 malezijske ekipe.
"The Renault Formula One team will be renamed Lotus Renault GP next season under a partnership with the Malaysian-owned sportscar company."
Link
Koja himna će svirati ako pobijede?
Kopirano s drugog foruma: Note that some sponsors are no longer present on the car: Lada MOV'IT or some Russian sponsors. The latter had no contract for 2011, instead of Hewlett-Packard (HP) which has one end until 2011. But they would be negotiating with the team.

The anthem will be heard in a win GP Team Lotus Renault has not yet been defined.

The team also changed its logo

Dakle, još nije poznato čija će himna svirati u slučaju pobjede nekog GP-a.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Walter »

Koja zbrka, ne zna se koji Lotus pije, a koji plaća.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Kenny »

Jel se zna ko će voziti za Lotus i Force Indiu? mislim da je Kubica potpisao za Renault, valjda će i za Lotus on vozit, a za Force Indiu je samo Sutil potpiso koliko ja znam
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la F1NAC »

navodno hulk govori da bi mogo u FI
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la K1M1 »

Kenny je napisao/la:Jel se zna ko će voziti za Lotus i Force Indiu? mislim da je Kubica potpisao za Renault, valjda će i za Lotus on vozit
i ti si se isto zbrkao, nije to nikakav novi tim lotus, to je i dalje renault samo što su im ovi postali glavni sponzor, to je isto kao da ja tebe pitam tko ce vozit za AT&T :lol:
dakle kubica naravno ostaje, a vrlo vjerojatno i petrov.
Kenny je napisao/la: a za Force Indiu je samo Sutil potpiso koliko ja znam
samo liuzzi ima ugovor za sljedecu sezonu, al znamo da ugovor u f1 i nije tako teško raskinut, a to će vjerojatno i napraviti.
tamo je velika gužva i za ta 2 mjesta konkuriraju: sutil, liuzzi, di resta, hulkenberg, chandhok... dakle još se ništa nezna.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la: i ti si se isto zbrkao, nije to nikakav novi tim lotus, to je i dalje renault samo što su im ovi postali glavni sponzor, to je isto kao da ja tebe pitam tko ce vozit za AT&T :lol:
dakle kubica naravno ostaje, a vrlo vjerojatno i petrov.
Znači tako će to biti, ja sam mislio da će to biti Lotus i daće imat renaultove Motore, a sad mi je to sve jo više zbrkano :biggrin:

Uskoro nije AT&T, možda iduće sezone budu Hugo ChavezGP :biggrin:
K1M1 je napisao/la: samo liuzzi ima ugovor za sljedecu sezonu, al znamo da ugovor u f1 i nije tako teško raskinut, a to će vjerojatno i napraviti.
tamo je velika gužva i za ta 2 mjesta konkuriraju: sutil, liuzzi, di resta, hulkenberg, chandhok... dakle još se ništa nezna.
Shebo sam se za Sutila i sad sam se sjetio da se pričalo da možda ide u Renault, ali mislim da će tamo najvjerovatnije biti Petrov.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Toon »

2013. godina - briga za okoliš, 1,6 litreni turbo motori, vjerojatno V8 -- F1 postaje pravi prijatelj prirode

KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: NOVOSTI - prosinac 2010

Post Postao/la Forza »

Neka hrt kupi HRT :biggrin:
HRT put up for sale
slikaslikaslika
Zaključano