Novosti - Arhiva

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

a to sam i ja prvo pomislio, al sad više ne znam :D

Ja još nisam uzeo, pričekat ću još koji dan pa možda budem uzeo odmah godišnju, iako trenutno naginjem prema mjesečnoj
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Slash je napisao/la: 04 svi 2018, 09:00 Ja uzo odma godišnju, jedva sam dočeko da dođe :-D. Nadam se da će sve šljakat inače bum ih sve tužil.

Ako ja dobro ovo čitam, mislim da će GP2 i to biti live, samo da se neće moći snimke on demand gledati.
Meni se isto tako cini, samo snimke nebi trebali imati. Live bi trebao biti ok.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

Mene čisto zanima kako će to izgledat. Pošto vidim da još ni u prijenosu nisu neke greške sredili, imam filing da nas čeka pakleno krštenje. Al ovo ce bit super, onboard koji hoćeš, team radio koji nije editiran.. Čak mogu ako skippam neki mjesec pogledat kasnije snimku tako da je super. Zasad će bit mjesečna varijanta ok.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Slash »

Ma ovo on-demand je beba. Pogotovo prek ljeta kad mi se desi da propustim utrke - nema više muke po torrentima, samo se ulogiram i deri!
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Slash je napisao/la: 04 svi 2018, 14:06 Ma ovo on-demand je beba. Pogotovo prek ljeta kad mi se desi da propustim utrke - nema više muke po torrentima, samo se ulogiram i deri!
Ja se nadam da na snimkama budu onboardovi...:)
jer to znaci da mozes trku pogledati (ili djelove) sa razlicitih onboardova kad imas vremena
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la marcus »

Ja ću ubosti 11.05. tako da imam 3 trke u tih mjesec dana pretplate, a za dalje ćemo vidjeti....
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

Ovakav layout nas ceka u Miamiju
#-o #-o
slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Kranči »

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Alonso-champ »

Sta je ovo jbt...bezveze
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

usporedba, pojednostavljena, izgleda bolida po današnjim pravilima i onima za 2019
slika
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

Back to 2009. Great
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

al za utjehu ostaje nam nisko i široko stražnje krilo
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Jos malo info uz F1 TV.

Neki lik sa reddita je kupio pretplatu i kak nije mogao koristiti (ko i svi mi) pitao je podršku kada krece servis.
Rekli su mu da ce biti live 11.5. (petak). Nakon toga je žicao da mu produlje godišnju pretplatu za tih par dana jer nemre korisitii servis što su odbili zbog tehnickih razloga no ponudili su mu refound.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

zonelsk je napisao/la: 05 svi 2018, 14:03 Jos malo info uz F1 TV.

Neki lik sa reddita je kupio pretplatu i kak nije mogao koristiti (ko i svi mi) pitao je podršku kada krece servis.
Rekli su mu da ce biti live 11.5. (petak). Nakon toga je žicao da mu produlje godišnju pretplatu za tih par dana jer nemre korisitii servis što su odbili zbog tehnickih razloga no ponudili su mu refound.
Tek sad vidih ovu poruku. Baš sam im poslao poruku za refund, čisto da ako uspim da onda ulovim i Kanadu u jednoj pretplati

EDIT:

Eto nakon 10 minuta su mi poslali poruku da su mi refundirali.

BUMP:

Naletih na redditu isto vijest da će snimke bit moguće tek 48 sati nakon utrke.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Uh,šteta :S

Ali opet, bolje ista nego nista...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

F1tv pro je online. Bar arhivske trke koliko vidim po netu. Ja cu uzet tek u petak. Negdje sam citao da ce se moc ogranicen broj utrka gledat po sezoni (arhivskih)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 09 svi 2018, 22:22 F1tv pro je online. Bar arhivske trke koliko vidim po netu. Ja cu uzet tek u petak. Negdje sam citao da ce se moc ogranicen broj utrka gledat po sezoni (arhivskih)
Radi, gledam Baku kvale.

Main stream prikazuje Sirotkina na stazi. Prebacim na njega i vidim njegov onboard...:)

Preeeedobro.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

primjetim jedan problem sa ovim arhivskim utrkama kojeg nadam se neće biti u izravnim streamovima:

Ako se za zvuk odabere FX imaš zvuk sa staze, glazbu u uvodu i sl, ali bez komentatora. Ako odabereš npr. English onda imaš komentatore sa Sky-a al nema nikakvog drugog zvuka
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

Ovako. Koliko dam skuzio. F1tv access ce bacat replay utrke nakon 2 dana a na f1tv pro ce bit odmah dostupno
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 10 svi 2018, 08:17 primjetim jedan problem sa ovim arhivskim utrkama kojeg nadam se neće biti u izravnim streamovima:

Ako se za zvuk odabere FX imaš zvuk sa staze, glazbu u uvodu i sl, ali bez komentatora. Ako odabereš npr. English onda imaš komentatore sa Sky-a al nema nikakvog drugog zvuka
Na kvalifikacijama za Baku se normalno sve cuje ko na Sky-u (ako odaberes English)
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

Istina... al za prve 3 utrke je i dalje situacija da imaš ili FX ili komentatore.

Također, u kvalifikacijama za Baku ako odabereš da pratiš onboard nekog vozača i odabereš English nemaš zvuk bolida niti FX nego samo komentatore. Ako odabereš Team Radio opet imaš zvuk samo kada je radio komunikacija za tog vozača. Ako odabereš FX imaš samo zvuk sa onboard kamere


BUMP: A mislim da ću si morat nekako nabaviti još jedan monitor sad kad imam nakon kupnje F1TV pretplate pristup kompletnom live timingu... jer lijepih se detalja može naći, kao npr:
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 10 svi 2018, 09:45 Istina... al za prve 3 utrke je i dalje situacija da imaš ili FX ili komentatore.

Također, u kvalifikacijama za Baku ako odabereš da pratiš onboard nekog vozača i odabereš English nemaš zvuk bolida niti FX nego samo komentatore. Ako odabereš Team Radio opet imaš zvuk samo kada je radio komunikacija za tog vozača. Ako odabereš FX imaš samo zvuk sa onboard kamere


BUMP: A mislim da ću si morat nekako nabaviti još jedan monitor sad kad imam nakon kupnje F1TV pretplate pristup kompletnom live timingu... jer lijepih se detalja može naći, kao npr:
slika
Gle fakat, sad pustio utrku iz AUS.

Bas mutavo
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

Pred dva dana ažurirana je i mobilna aplikacija sa podrškom za F1 TV sadržaje... kompletan changelog sa Google Play:
What's New
Updated to include our new F1 TV Access subscription package following the launch of F1 TV.

F1 TV is a new video streaming platform that gets you closer to all the F1 action.

Users who had F1 Access will still get exclusive live timing and driver tracker in the F1 App, but now also get the following great features on F1 TV:

● Race replays & highlights from every F1 session*
● Relive classic races from the F1 archive*
● F1 documentaries
● Unedited team radio

*Only available in certain regions

BUMP: Za 2021. se traži način da se smanji broj ili potpuno uklone kazne na gridu zbog promjena PU/mjenjača. Jedan od načina koje razmatraju je i da više mjenjač ne mora izdržati 6 uzastopnih utrka prije nego ga se smije koristiti nego da se napravi kao sa PU: ograničeni broj novih mjenjača po sezoni (npr. 3), a svi se mogu koristiti kako momčadi i vozači misle da im je najoptimalnije. Dakle, tehnički gledano bilo bi dozvoljeno 1. mjenjač koristiti na prvoj utrci, pa onda ostatak sezone koristiti 2. i 3. mjenjač i onda taj 1. opet koristiti na zadnjoj utrci.

https://thesportsrush.com/formula-1-to- ... uidelines/


BUMP2: Promjene u aero pravilima za slijedeću sezonu trebale bi bolide usporiti za oko 1,5 sekundi... znači biti će nešto malo sporiji nego prošle sezone, ali opet dosta brži od onih 2016.
https://www.racefans.net/2018/05/10/f1- ... r-in-2019/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la: 10 svi 2018, 12:48 Pred dva dana ažurirana je i mobilna aplikacija sa podrškom za F1 TV sadržaje... kompletan changelog sa Google Play:
What's New
Updated to include our new F1 TV Access subscription package following the launch of F1 TV.

F1 TV is a new video streaming platform that gets you closer to all the F1 action.

Users who had F1 Access will still get exclusive live timing and driver tracker in the F1 App, but now also get the following great features on F1 TV:

● Race replays & highlights from every F1 session*
● Relive classic races from the F1 archive*
● F1 documentaries
● Unedited team radio

*Only available in certain regions

BUMP: Za 2021. se traži način da se smanji broj ili potpuno uklone kazne na gridu zbog promjena PU/mjenjača. Jedan od načina koje razmatraju je i da više mjenjač ne mora izdržati 6 uzastopnih utrka prije nego ga se smije koristiti nego da se napravi kao sa PU: ograničeni broj novih mjenjača po sezoni (npr. 3), a svi se mogu koristiti kako momčadi i vozači misle da im je najoptimalnije. Dakle, tehnički gledano bilo bi dozvoljeno 1. mjenjač koristiti na prvoj utrci, pa onda ostatak sezone koristiti 2. i 3. mjenjač i onda taj 1. opet koristiti na zadnjoj utrci.

https://thesportsrush.com/formula-1-to- ... uidelines/


BUMP2: Promjene u aero pravilima za slijedeću sezonu trebale bi bolide usporiti za oko 1,5 sekundi... znači biti će nešto malo sporiji nego prošle sezone, ali opet dosta brži od onih 2016.
https://www.racefans.net/2018/05/10/f1- ... r-in-2019/
Bump 3:

Tombazis veli da izvedbom aero pravilnika i mogucnoscu pracenja bolida postoji sansa (ako sve sljaka kao zamisljeno) da se ukine DRS
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2018.

Post Postao/la Cuky »

F1NAC je napisao/la: 10 svi 2018, 15:39Tombazis veli da izvedbom aero pravilnika i mogucnoscu pracenja bolida postoji sansa (ako sve sljaka kao zamisljeno) da se ukine DRS
:vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :vibro:

Taman mi jedan gumbić na volanu ostane neiskorišten uklanjanjem DRS-a (o igri pričam) i onda tog istog koristim za ponovno manualno aktiviranje ERS-a :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Zaključano