Utrke 2017 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Cuky »

i čitao sam članak, zaboravih tko je točno komentirao zajedno sa Coulthardom...uglavnom, taj drugi je rekao da se u IndyCaru nešto ovako vjerojatno nebi dogodilo jer bi Vettelu spotter vikao u uho "3 wide, 3 wide" i Vettel bi znao da nema samo Maxa pokraj sebe pa bi išao opreznije.

Također James Allen kaže kako bi Vettel vjerojatno po suhome išao opreznije jer zna da ima brzinu, al bila je kiša i zna da je praktički sve kišne utrke zadnjih godina pobjedio Hamilton pa nije htio odmah na startu izgubiti pozicije i možda pasti odmah iza Lewisa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Cuky »

znači na pressici nakon utrke....Ricciardo je prdnuo, a Bottas se poslije toga nikako nije mogao sabrat :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la pospani gad »

Sada je kasno za bilo što: otišla mast u propast. Max je svakako mogao to drugačije / bolje odraditi.
Po meni, još uvijek je Max ispred Vettela po krivici..... ako ćemo pravo, i Ferrarijev pitwall je sporo reagirao ( kao mrtav konj - umjesto kao propeti konj )

P.S. Ne bih nikad očekivao od Daniela da "pusti ispušni plin" - tako prizemno i balkanski; točnije, talijnaski štih. Vidi se da je šokirani Valtteri civiliziraniji - prije bi iskočio sa pressice nego pustio............
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:Sada je kasno za bilo što: otišla mast u propast. Max je svakako mogao to drugačije / bolje odraditi.
Po meni, još uvijek je Max ispred Vettela po krivici..... ako ćemo pravo, i Ferrarijev pitwall je sporo reagirao ( kao mrtav konj - umjesto kao propeti konj )
Ne kužim što je pitwall mogao napravit?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Vuksa_KC »

Pretpostavljam da je šutnja do nakon prvog zavoja i prijave eventualne štete.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Sada je kasno za bilo što: otišla mast u propast. Max je svakako mogao to drugačije / bolje odraditi.
Po meni, još uvijek je Max ispred Vettela po krivici..... ako ćemo pravo, i Ferrarijev pitwall je sporo reagirao ( kao mrtav konj - umjesto kao propeti konj )
Ne kužim što je pitwall mogao napravit?
Citiram današnji, tj. nedavni post od Cuky:
Tj. šutnja do prvog zavoja ili nekakav taktički dogovor prije utrke u više varijanti ishoda, što i kako može ispasti start. Kao da se nisu ništa timski dogvorili!?
Cuky je napisao/la:i čitao sam članak, zaboravih tko je točno komentirao zajedno sa Coulthardom...uglavnom, taj drugi je rekao da se u IndyCaru nešto ovako vjerojatno nebi dogodilo jer bi Vettelu spotter vikao u uho "3 wide, 3 wide" i Vettel bi znao da nema samo Maxa pokraj sebe pa bi išao opreznije.

Također James Allen kaže kako bi Vettel vjerojatno po suhome išao opreznije jer zna da ima brzinu, al bila je kiša i zna da je praktički sve kišne utrke zadnjih godina pobjedio Hamilton pa nije htio odmah na startu izgubiti pozicije i možda pasti odmah iza Lewisa
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Cuky »

al u F1 imaš pravilo da na pitwallu ne smije biti nitko dok svi bolidi ne napuste grid (zato ih i u iščekivanju starta vidiš kako grizu nokte u garaži). Tek nakon što svi napuste grid ekipa smije na pitwall, a komunikacijska oprema im je, pogodi gdje: na pitwallu. To je iz sigurnosnih razloga, u slučaju da dođe do veće nesreće na startu djelovi bolida neće ozlijediti nikog na zidu.

U IndyCar-u je opet drukčije...vozači imaju čovjeka koji sjedi na tribini i priča im što se dešava oko njih (na ovalima jer vide cijeli krug), a znaju se neki organizirati i za neka kritična mjesta na stazi na cestovnim/uličnim utrkama.
Zato često u prijenosima sa ovala možeš čut komunikaciju tipa "car inside", ili "keep low, car on the outside", ili "three wide, you in the middle" i slično
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:al u F1 imaš pravilo da na pitwallu ne smije biti nitko dok svi bolidi ne napuste grid (zato ih i u iščekivanju starta vidiš kako grizu nokte u garaži). Tek nakon što svi napuste grid ekipa smije na pitwall, a komunikacijska oprema im je, pogodi gdje: na pitwallu. To je iz sigurnosnih razloga, u slučaju da dođe do veće nesreće na startu djelovi bolida neće ozlijediti nikog na zidu.

U IndyCar-u je opet drukčije...vozači imaju čovjeka koji sjedi na tribini i priča im što se dešava oko njih (na ovalima jer vide cijeli krug), a znaju se neki organizirati i za neka kritična mjesta na stazi na cestovnim/uličnim utrkama.
Zato često u prijenosima sa ovala možeš čut komunikaciju tipa "car inside", ili "keep low, car on the outside", ili "three wide, you in the middle" i slično
U pravilniku stoji da mogu bit 2 covjeka iz tima na pitwallu za vrijeme starta. Ali prevelila je napetost i brzina za neku komunikaciju. Plus oni na pitwallu vide sto i mi
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:
Cuky je napisao/la:al u F1 imaš pravilo da na pitwallu ne smije biti nitko dok svi bolidi ne napuste grid (zato ih i u iščekivanju starta vidiš kako grizu nokte u garaži). Tek nakon što svi napuste grid ekipa smije na pitwall, a komunikacijska oprema im je, pogodi gdje: na pitwallu. To je iz sigurnosnih razloga, u slučaju da dođe do veće nesreće na startu djelovi bolida neće ozlijediti nikog na zidu.

U IndyCar-u je opet drukčije...vozači imaju čovjeka koji sjedi na tribini i priča im što se dešava oko njih (na ovalima jer vide cijeli krug), a znaju se neki organizirati i za neka kritična mjesta na stazi na cestovnim/uličnim utrkama.
Zato često u prijenosima sa ovala možeš čut komunikaciju tipa "car inside", ili "keep low, car on the outside", ili "three wide, you in the middle" i slično
U pravilniku stoji da mogu bit 2 covjeka iz tima na pitwallu za vrijeme starta. Ali prevelila je napetost i brzina za neku komunikaciju. Plus oni na pitwallu vide sto i mi
I što je sad od toga dvoga točno? Tko je od vas dvojice u pravu? Ili čitate pravila koja nisu ista godina proizvodnje? ;)
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la F1NAC »

Gledao sam pravilnik za vrijeme 2015. Sad sam bas isao pronjuskat i to se promjenilo. Niko za vrijeme starta ne smije bit na pitwallu. :)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la vidc »

U teoriji zvuci dobro,al mislim da vozaci kad se crvena svjetla ugase najmanje trebaju nekog da im vristi na uho. Djelici sekunde su u pitanju, nista se ne bi promijenilo.
Ista stvar sa dogovorom. Dogovor ima smisla ako vozaci iz istog tima startaju jedan pored drugog pa mogu nesto ostvarit dogovorom. Predvidjet da ce raikkonen tako dobro startat da ce s cetvrtog mjesta tako lako doc do drugog je tesko i ne moze se ocekivat da ferrari ima spreman dogovor za tu situaciju...jos da se vozaci sjete dogovora za taj scenarij a puls 160.
Sve je na vozacima.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la marcus »

I dalje ne mogu vjerovati da neki misle kako je Max više kriv od Vettela?! Suci su donijeli jedinu odluku koju su mogli....svi su krivi i nitko nije kriv. Moje mišljenje je kako je krivica 50% Vettel, 30% Kimi, 20% Max.
Vettel je loše startao i tu je gotova priča. Nije to mogao progutati i išao je oštro zatvarati. To je OK i Max bi mogao malo otići lijevo, ali ona trutina od Kimija je odlučio imati najbolji start unazad 10 godina i sve se s time zakompliciralo. Kada se gleda onboard Kimija vidi se kako je komotno mogao ići barem metar lijevo. Pa i više. Ne znam ni što je on razmišljao i kuda je gledao. Max je u toj cijeloj priči kriv što nije zakočio čim je Vettel krenuo na njega, ali čini mi se kako niti to ne bi pomoglo jer je Kimi jednostavno bio preblizu. Što više gledam, i tipkam, i razmišljam to mi je Kimi sve veći krivac....čak bih sada rekao Kimi i Vettel po 45%, a Max 10%.
Gledam Kimijev onboard na 0.25 brzine i on volan drži ravno i malo cima desno, pa ravno, pa cima desno. Kuda u gužvu, odletio si kao torpedo pa makni se onda ulijevo od gužve.....lako se sada praviti pametan nakon 10 kamera i usporavanja snimki.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la zonelsk »

Pa meni je dosta fascinantno da je svima Max glavni krivac. Osim vozacima Ferrarija, i njemu samom, vecini novinara i samom vodstvu Ferrarija...ali st oni znaju jel?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Slash »

slika

Mislim da ova slika, iako je sugestivna, jako dobro ilustrira GLAVNI problem sudara na startu. A taj je da je Vettel Maxu i Kimiju suzio stazu svojim manevrom za 4 širine bolida jer se nije mogao pomiriti da će poduvati pole.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la vidc »

svi to rade, zašto je vettel odjednom ne znam kakav kad on to uradi? ovo je sasvim normalan potez čovjeka koji je na PP, koliko dugo pratite F1?? od subote? nitko se ne želi prepustit prvo mjesto tek tako, ni ne treba pobogu.
Max se bez razloga uplašio da će ga Vettel udarit i pokupio Raikkonena. Da je Max išao ravno Vettel ne bi gurao toliko, vidi se kako gleda u retrovizor i prati gdje je, nije napamet skrenuo ako se uzme samo Max. Nije nikako mogao vidjet Raikkonena, ali Max jest i svejedno je išao prema njemu, svjesno u kontakt?
Vettel može žalit za ovim, ne bi to radio da je znao da je raikkonen na unutrašnjoj strani ,ali nitko ga nema pravo okrivit zato što je na sasvim normalan i legitiman način pokušao obraniti svoju poziciju.
To je kao da sad krivimo Alonsa što je mclarenu uskratio bodove jer nije vidio Raikkonena koji klizi preko staze a on opet ide kroz zavoj ispred njega? ne može se sve vidjet i predvidjet
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Cuky »

dovoljno je pogledati drugu sliku da se ustanovi da je Maxova nepažnja uzrok nesreće.

Vettel skreće ulijevo, ali cijelo vrijeme gleda u retrovizor. Max također skreće ulijevo, al ne gleda u stranu prema kojoj skreće i pokupio je Kimijev stražnji kotač
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Slash »

Sve ok, nije ništa nelegalno napravio, niti sam to rekao; samo glupo uzevši u obzir da se bori za naslov.
Imao je već sličnih eskapada ove godine kad mu se rizik isplatio (pretjecanje u Kanadi mi sad pada na pamet), sad mu se obilo o glavu ta riskantna vožnja.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la vidc »

jebeš F1 s vozačima koji ne riskiraju
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la marcus »

Nitko ne komentira Kimija?
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la zizi »

marcus je napisao/la:I dalje ne mogu vjerovati da neki misle kako je Max više kriv od Vettela?! Suci su donijeli jedinu odluku koju su mogli....svi su krivi i nitko nije kriv. Moje mišljenje je kako je krivica 50% Vettel, 30% Kimi, 20% Max.
Vettel je loše startao i tu je gotova priča. Nije to mogao progutati i išao je oštro zatvarati. To je OK i Max bi mogao malo otići lijevo, ali ona trutina od Kimija je odlučio imati najbolji start unazad 10 godina i sve se s time zakompliciralo. Kada se gleda onboard Kimija vidi se kako je komotno mogao ići barem metar lijevo. Pa i više. Ne znam ni što je on razmišljao i kuda je gledao. Max je u toj cijeloj priči kriv što nije zakočio čim je Vettel krenuo na njega, ali čini mi se kako niti to ne bi pomoglo jer je Kimi jednostavno bio preblizu. Što više gledam, i tipkam, i razmišljam to mi je Kimi sve veći krivac....čak bih sada rekao Kimi i Vettel po 45%, a Max 10%.
Gledam Kimijev onboard na 0.25 brzine i on volan drži ravno i malo cima desno, pa ravno, pa cima desno. Kuda u gužvu, odletio si kao torpedo pa makni se onda ulijevo od gužve.....lako se sada praviti pametan nakon 10 kamera i usporavanja snimki.

lijevo je više vode?
lijevo mu još više kompromitira ulazak u prvi zavoj


korekcije zbog vode i posljedičnog smanjenog prianjanja?.
od njih trojice izaberi onog koji vozi najravnije. mala pomoć: prezime mu ne počinje slovom V
8)
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la marcus »

Lijevo ima mjesta i neće se sudariti sa crvenim bolidom.....posljedično će odvesti dalje od 1. zavoja???
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Slash »

Ne bi imao nikakav kut za ulazak u prvi zavoj da je otišao još lijevo (Kimi). Verstappen pak stvarno nije imao kud kad mu je ovaj počeo sužavat stazu, mogao je jedino zakočit i riskirat da ga neko naguzi i pustit da Ferrariji odu naprijed - scenarij koji je očito jedino prihvatljiv ekipi na forumu :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la pospani gad »

Ove fotke gore zavaravaju. Ako se ne gleda iz ptičje perspektive, nema pravoga uvida na start VN Singapura:

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... PuyooS0QqY

Max je sve započeo i točka. Seb je zatvarao Maxa, ali da Max nije dodirnuo Kimija ne bi došlo do sudara uopće....
Pogledajte dobro na 21 sek. - da Max nije dodirnuo prije toga Kimija, Seb bi prošao i izbjegao bi Kimija, tj. Kimi bi bio prvi u zavoju, zbog svog ubrzanja.

Seb uopće nije dodirnuo Maxa - da ga je Seb dokačio, Maxov bi se bolid izvrtio.
Sebastian Vettel je dobro procijenio prolazak pokraj Maxa ( 21. sekunda ).
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Slash »

Dobra snimka. Jedini je problem što i u trenutku kontakta Kimija i Maxa, Vettel i dalje ide ulijevo, odnosno ne izravnava se, dakle zatvorio bi se klin ispred Maxa. Na kraju, po meni nije uopće bitno što je prvi kontakt bio između Maxa i Kimija, jer je to bila samo domino reakcija na divljačko zatvaranje dvojica koji je bolje startao. Zaustavite na 0:19, Vettelovi stražnji kotači su u ravnini Maxovih prednjih i on i dalje skreće ulijevo.

EDIT

slika

Ovo je dobra slika koju je Jos verstappen stavio, fino se vide kutevi, Kimi mora tražiti putanju za zavoj pa ide blago nazad na trkaću, Max drži putanju a Vettel i dalje nasrće na obojicu...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Singapura, Marina Bay Circuit, 15-17 Rujan 2017

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Vettel tu nije mogao vidjeti Kimija, racunao je da ce stisnut Maxa blize ogradi te ce malac morat abgasat da se vrati u putanju.
slika
Zaključano