Utrke 2016 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:Sad bleja do februara il kako vi vec kazete
Sad se cekaju one "insajderske" informacije. Tipa Ferrari kasni u razvoju, Mclarenov bolid u zračnom tunelu 2 sekunde brži od prošlogodišnjeg itd itd. :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

marcus je napisao/la:Mislim da se znalo tko je vozač 1, a tko vozač 1.5 ove godine u Mercedesu. Vidjelo se to dobro i u zadnjoj utrci. Jednostavno više ne mogu imati jednog stratega jer onda, kao ove godine, odlučuje sreća.
Ako sljedece godine mercedes ne bude dominantan morat ce prec na politiku vozac 1 i 2. Inace ce tim imati gubitke, zna se ko nece bit druga violina ni pod naredbom boga.

Da je mercedes od pocetka sve ove sezone imao takvu politiku bili bi jos trofejniji nego jesu i priliku za kakvu pobjedu nebi imao nitko a Hamilton bi vec probio neke shumijeve rekorde. Ako vec paze na imidj, broj bodova i trofeja onda je najbolje da se ovako odluce. Utrkivat se otvoreno a da jedan drugom nisu na putu i oba moraju bit na vrhu je besmisleno. Da je jedan brzi pola sekunde, nekako bi i islo ali izjednacnoscu borba ne moze uvjek bit fer, nekad moras poturit klip u tockove suparniku da ostvaris malo prednosti.
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la Slash »

Preciznije, Mercedes je ostvario 10 1-2 pobjeda u poretku Rosberg-Hamilton. Da se radi o Schumacheru dakle, bio bi na 63 pobjede Lewis :D. Ili ako oduzmemo 3 zadnje utrke 2015. kao poklon vodonoši Barichell...ovaj...Rosbergu, onda bi ostali na 60. Mislio sam da je čak i više.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Utrke 2016 - Arhiva-Komentari

Post Postao/la Scuderia »

.
slika
Zaključano