Utrke 2012 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

dmarijon je napisao/la:Smiješno je čovjeka koji izvlači maksimum iz mogućnosti bolida i uspijeva iza sebe zadržati brže od sebe, optužiti da se ograničava na skupljanje bodova.
Osim ovogo web-a, još sam to negdje čuo, pa zato komentiram.
Žalosno a ne smiješno od čovjeka koji se predstavlja najvećim f1 stručnjakom u hrvata.A predstavlja se kao nenavijač i objektivan a jasno se da pročitati da je slab na Hamiltona i Vettela.
Alonsu zamjera se da nije bio pravi da nije stiskao bolid jer je Massa na zadnje dvije utrke bio brži pa zbog toga nije zaslužio naslov.Pa šta onda reći na koliko je utrka Vettel bio sporiji od Webbera?
I kaže vrli stručnjak kako Alonso nije riskirao da stigne Buttona?Ma zamisli on misli da se 20 sekundi prednosti može skinuti u 10 krugova samo tako.
Nek pogleda startove Alonsove i prve krugove u Monzi je li to on zove ziheraški,je li možda rasmislio da taj bolid nije sposoban pratiti vodeće
Kao da ja izvalim Schumacher je k... od vozača jer je vozio ziheraški vozikao se oko 10 mjesta a po Rosbergovoj pobjedi se vidi da je bolid sposoban
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Slash »

Joj vi navijači.
A Vettel prvi dio sezone nije skupljao bodove sa nenajjačim bolidom?
Da nije, ne bi osvojio naslov, bez obzira na nalet u 9. i 10. mjesecu.
Jučer je odvozio kao pravi prvak, sa skršenim bolidom, Newey je rekao da kad je vidio oštećenja mislio je da je gotovo, ali to je ona Vettelova kvaliteta da u 3 zavoja prilagodi stil vožnje skršenom bolidu.
Da, i ja bih radije da je osvojio Alonso, čisto zato što jako dugo čeka taj 3. naslov, ali pričat da je Vettelov naslov nezaslužen je u najmanju ruku neozbiljno.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Dani »

Kakva oštećenja na vettelovom bolidu. Ono malo sa strane? Da je to bilo tako ozbiljno kako priča Newey ne bi mali sigurno završio utrku, pogotovo ne po mokroj stazi.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la goran007 »

Slash je napisao/la:Joj vi navijači.
A Vettel prvi dio sezone nije skupljao bodove sa nenajjačim bolidom?
Da nije, ne bi osvojio naslov, bez obzira na nalet u 9. i 10. mjesecu.
Jučer je odvozio kao pravi prvak, sa skršenim bolidom, Newey je rekao da kad je vidio oštećenja mislio je da je gotovo, ali to je ona Vettelova kvaliteta da u 3 zavoja prilagodi stil vožnje skršenom bolidu.
Da, i ja bih radije da je osvojio Alonso, čisto zato što jako dugo čeka taj 3. naslov, ali pričat da je Vettelov naslov nezaslužen je u najmanju ruku neozbiljno.
ajmo reom na brzinu...
1.da,to je rekao Newey,ali isto tako nisam nigdje vidio da je rekao da je bolid bio sporiji i koliko...neda mi se sad tražiti jer nemam vremena,pa bih ti bio zahvalan da mi kažeš,tj.negdje pronađeš koliko su ta oštećenja smetala u vožnji Vettela..i vremenski i utjecala na stabilnost...niko ne spominje pa mislim da i nije bio hendikep
2.ovo je vjerojatno čisto tvoja konstrukcija pa ju možda i bolje ne komentirati....zanima me koje su kvalitete drugih,koliko njima treba zavoja...Alonsu 5,Maldonadu 6,Rosbergu 7...čisto da znam se prilagodit ak se to dogodi nekom drugom
3.tu se slažemo,ali ne iz istih razloga...nema to veze s čekanjem već s kvalitetom odvožene sezone...nije mi tako bilo žao 2010.g kad su ga zjb sa strategijom i uništili mu naslov zato jer je on te sezone pogotovo na početku imao svojih grešaka,a i bolid je bio puno bliži RB-u...ove sezone je to bila divovska borba protiv odličnog vozača,ali i protiv osjetno superiornijeg stroja...da malo karikiram razlika je poslije bila taman takva da ulovi/prijeđe Webbera kad ovom otkaže KERS...moje osobno mišljenje(naglašavam osobno) da od 1993.g(Senna-Prost) nismo vidjeli tako kvalitetnu vožnju vozača kroz cijelu sezonu a da on na kraju nije bio prvak
4.niti jedan naslov nije nezaslužen,ali isto tako ima onih manje ili više zasluženih...on je zaslužen prvak(ali ovo je sport u kojem natjecatelj uvelike ovisi od "opreme" koju koristi) i ako pitaš mene,a vjerojatno i jako puno njih ove sezone ima jedan vozač koji je s obzirom na pokazano tijekom sezone zaslužio taj naslov više od njega
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Dani »

slika

Evo slike( 2. po redu ). Ništa posebno.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Slash »

goran007 je napisao/la: ajmo reom na brzinu...
1.da,to je rekao Newey,ali isto tako nisam nigdje vidio da je rekao da je bolid bio sporiji i koliko...neda mi se sad tražiti jer nemam vremena,pa bih ti bio zahvalan da mi kažeš,tj.negdje pronađeš koliko su ta oštećenja smetala u vožnji Vettela..i vremenski i utjecala na stabilnost...niko ne spominje pa mislim da i nije bio hendikep
2.ovo je vjerojatno čisto tvoja konstrukcija pa ju možda i bolje ne komentirati....zanima me koje su kvalitete drugih,koliko njima treba zavoja...Alonsu 5,Maldonadu 6,Rosbergu 7...čisto da znam se prilagodit ak se to dogodi nekom drugom
3.tu se slažemo,ali ne iz istih razloga...nema to veze s čekanjem već s kvalitetom odvožene sezone...nije mi tako bilo žao 2010.g kad su ga zjb sa strategijom i uništili mu naslov zato jer je on te sezone pogotovo na početku imao svojih grešaka,a i bolid je bio puno bliži RB-u...ove sezone je to bila divovska borba protiv odličnog vozača,ali i protiv osjetno superiornijeg stroja...da malo karikiram razlika je poslije bila taman takva da ulovi/prijeđe Webbera kad ovom otkaže KERS...moje osobno mišljenje(naglašavam osobno) da od 1993.g(Senna-Prost) nismo vidjeli tako kvalitetnu vožnju vozača kroz cijelu sezonu a da on na kraju nije bio prvak
4.niti jedan naslov nije nezaslužen,ali isto tako ima onih manje ili više zasluženih...on je zaslužen prvak(ali ovo je sport u kojem natjecatelj uvelike ovisi od "opreme" koju koristi) i ako pitaš mene,a vjerojatno i jako puno njih ove sezone ima jedan vozač koji je s obzirom na pokazano tijekom sezone zaslužio taj naslov više od njega
Ako pitam tebe, da, jer si navijač Alonsa.
Ako pitam sebe, Hamilton je isto zaslužio naslov, isto je izvlačio maksimum, isto je odvozio sezonu bez greške, isto je momčad kriva, ali ne zbog brzine auta nego zbog nekih drugih faktora.
Ne zaboravi da je i RB imao svojih štucavica i gubljenja bodova od Valencije do Abu Dabija što je čistih 50 bodova izbijenih Vettelu. Alonso jedina utrka koju je mogao dobiti, a nije je Monza.
Žao mi je 1.) što nije Hamilton prvak, 2.) što nije Alonso prvak, ali treba biti objektivan i stisnuti ruku Vettelu i Red Bullu jer ono što rade zadnje 3 sezone je ''magnificent'' =D> .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

Slash je napisao/la:Joj vi navijači.
A Vettel prvi dio sezone nije skupljao bodove sa nenajjačim bolidom?
Da nije, ne bi osvojio naslov, bez obzira na nalet u 9. i 10. mjesecu.
Jučer je odvozio kao pravi prvak, sa skršenim bolidom, Newey je rekao da kad je vidio oštećenja mislio je da je gotovo, ali to je ona Vettelova kvaliteta da u 3 zavoja prilagodi stil vožnje skršenom bolidu.
Da, i ja bih radije da je osvojio Alonso, čisto zato što jako dugo čeka taj 3. naslov, ali pričat da je Vettelov naslov nezaslužen je u najmanju ruku neozbiljno.
Počeo si kao Mladen govoriti joj vi navijači :biggrin: I ti si navijač,uostalom i Mladen je samo što neće da prizna jer se onda ne bi mogao predstavljati kao objektivni
Ko je napisao da je Vettelov naslov nezaslužen???
Ja se osvrćem na njegov dio o pljuvanju po Alonsu što je zaista jadno,tvrditi da Alonso jučer nije pokušao stići Buttona je priča nimalo objektivnog analitičara,upravo suprotno.Ova njegova zadnja kolumna je dno dna iako mi je davno pao u očima sada je nadmašio samoga sebe.Žao mi je samo što mnogi ljudi vjeruju u ono šta on piše i natura svoje mišljenje mlađoj poulaciji sve kroz krinkom objektivnog ljubitelja f1 i nenavijača
...put u raj nije posut ružama...
padobranac
Početnik
Početnik
Postovi: 295
Pridružen/a: 05 kol 2009, 18:11

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la padobranac »

goran007 je napisao/la:[
1.da,to je rekao Newey,ali isto tako nisam nigdje vidio da je rekao da je bolid bio sporiji i koliko...neda mi se sad tražiti jer nemam vremena,pa bih ti bio zahvalan da mi kažeš,tj.negdje pronađeš koliko su ta oštećenja smetala u vožnji Vettela..i vremenski i utjecala na stabilnost...niko ne spominje pa mislim da i nije bio hendikep
kolko me sjećanje služi (to je uvijek upitno), čim je bila suhlja staza vettel je bio dosta sporiji dok je u kišnim uvjetima bio ili najbrži ili među najbržima. to bi recimo indirektno moglo odgovorit na pitanje koje si postavio. da utrka nije bila kišna vettel bi recimo više osjećao nedostatk brzine zbog oštećenja i moguće ne bi napredovao kroz grid kako je to učinio po kiši, dakle ova njegova kišna vožnje je do njegovih kišnih kvaliteta te je mogao neutralizirati oštećenje koje je imao. sve ovo kažem uz ogradu da govorim is sjećanja gledanja utrke

i prije nego je jergović napisao komentar utrke rekao sam samom sebi identičnu stvar za vrijeme utrke: "ako ništa, vettel je samo današnjaom vožnjom zaslužio naslov"

izbjegavam biti subjektivan, ali protiv genetike je teško (svatko u sebi ima genetsaku predodređenost da bude subjektivan, neki su bolji a neki lošiji u njenom suzbijanju)
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Slash »

Chuck Norris je napisao/la:
Slash je napisao/la:Joj vi navijači.
A Vettel prvi dio sezone nije skupljao bodove sa nenajjačim bolidom?
Da nije, ne bi osvojio naslov, bez obzira na nalet u 9. i 10. mjesecu.
Jučer je odvozio kao pravi prvak, sa skršenim bolidom, Newey je rekao da kad je vidio oštećenja mislio je da je gotovo, ali to je ona Vettelova kvaliteta da u 3 zavoja prilagodi stil vožnje skršenom bolidu.
Da, i ja bih radije da je osvojio Alonso, čisto zato što jako dugo čeka taj 3. naslov, ali pričat da je Vettelov naslov nezaslužen je u najmanju ruku neozbiljno.
Počeo si kao Mladen govoriti joj vi navijači :biggrin: I ti si navijač,uostalom i Mladen je samo što neće da prizna jer se onda ne bi mogao predstavljati kao objektivni
Ko je napisao da je Vettelov naslov nezaslužen???
Ja se osvrćem na njegov dio o pljuvanju po Alonsu što je zaista jadno,tvrditi da Alonso jučer nije pokušao stići Buttona je priča nimalo objektivnog analitičara,upravo suprotno.Ova njegova zadnja kolumna je dno dna iako mi je davno pao u očima sada je nadmašio samoga sebe.Žao mi je samo što mnogi ljudi vjeruju u ono šta on piše i natura svoje mišljenje mlađoj poulaciji sve kroz krinkom objektivnog ljubitelja f1 i nenavijača
Jesam, ali ću čestitati uvijek pobjedniku, kao i Kimiju 2007. Osobno, smatram da su obojica zaslužili naslov, ali dodjeljuje se samo jednom vozaču, tako da i da je Alonso pobjedio bilo bi zasluženo. ;)

Ne odnosi se to samo na vas, nego na one koji iskorištavaju vas i dinamo i hrvatsku da se ona ruši :biggrin: :biggrin: .
Šala, nego, vidio sam dosta komentara Alonsovih navijača u smislu prijevara je naslov, blabla [-X .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

Ja sam i do sada govorio i kod toga ostajem nijedan naslov nije nezaslužen,ali stojim kod tvrdnje da je najmanje jedan vozač tj Alonso( a i Hamilton) više zaslužio naslov.
Kao što je goran rekao jedna od najboljih izvedbi u zadnji dvadeset godina koja nije okrunjena naslovom i onda se Mladen drzne napisati onako gnjusan i podao osvrt


I još jedna stvar mješate kruške i jabuke
Tvrditi da je jednaka nesreća kada RB napravi glupost u Abu Dabiu ili crkne alternator sa dva sudara koji je Alonso imao je loša usporedba.Ljudi moji pa to nije isto.To što RB je imao problema s alternatorom nije stvar nesreće,to je kao da kažem Alonso nije imao sreće jer nije imao brz bolid
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la vidc »

Chuck Norris je napisao/la:Ja sam i do sada govorio i kod toga ostajem nijedan naslov nije nezaslužen,ali stojim kod tvrdnje da je najmanje jedan vozač tj Alonso( a i Hamilton) više zaslužio naslov.
Kao što je goran rekao jedna od najboljih izvedbi u zadnji dvadeset godina koja nije okrunjena naslovom i onda se Mladen drzne napisati onako gnjusan i podao osvrt


I još jedna stvar mješate kruške i jabuke
Tvrditi da je jednaka nesreća kada RB napravi glupost u Abu Dabiu ili crkne alternator sa dva sudara koji je Alonso imao je loša usporedba.Ljudi moji pa to nije isto.To što RB je imao problema s alternatorom nije stvar nesreće,to je kao da kažem Alonso nije imao sreće jer nije imao brz bolid
e sad si ga ukakio i top pravo. objektivnost NULA. još reci da je vettel preglasno odvrnuo muziku u bolidu i preopteretio alternator pa isti riknuo. pa tehnički kvar gledajući iz perspektive vozača je veća nesreća nego sudar jer on ni na koji način nije mogao utjecati na to.
a što se tiče mješanja krušaka i jabuka... alonsovo izlijetanje u japanu nije nesreća nego većim dijelom njegova krivica tako da to izlijetanje se ne može smatrati nesretnim slučajom kao dva vettelova odustajanja zbog alternatora
Avatar
sofer
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 vel 2012, 11:45
Navijam za: MERCEDES AMG PETRONAS
Lokacija: Brcko

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la sofer »

Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

vidc je napisao/la: e sad si ga ukakio i top pravo. objektivnost NULA. još reci da je vettel preglasno odvrnuo muziku u bolidu i preopteretio alternator pa isti riknuo. pa tehnički kvar gledajući iz perspektive vozača je veća nesreća nego sudar jer on ni na koji način nije mogao utjecati na to.
a što se tiče mješanja krušaka i jabuka... alonsovo izlijetanje u japanu nije nesreća nego većim dijelom njegova krivica tako da to izlijetanje se ne može smatrati nesretnim slučajom kao dva vettelova odustajanja zbog alternatora
Našao se pravi pričati o objektivnosti,čovjek koji iznosi tvrdnje da su Mclaren i Ferrari imali bolji bolid

Ne izvrći moje riječi,nigje nisam rekao da je Vettel kriv za alternator.Kriva je,ako se ikog može nazvati krivim,cijela momčad kao što je momčad "kriva" što mu je dala najbolji bolid.I to apsolutno nema veze sa srećom i nesrećom.

Mislim da bi svi navijači Ferraria i Alonsa rado bi takvu nesreću prihvatili za sljedeću sezonu,progutat ćemo 2 pa može i 3 alternatora ali ostale utrke dajte nam takav bolid kao što ga je imao nesretni Vettel

A za sudar u Japanu,već prožvakana tema i sve da je Alonsova greška opet ostaje Spa,dok Vettel nije imao takav peh,imao je sudare za koje je on kriv i koje je preživio
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Chuck Norris je napisao/la:
vidc je napisao/la: e sad si ga ukakio i top pravo. objektivnost NULA. još reci da je vettel preglasno odvrnuo muziku u bolidu i preopteretio alternator pa isti riknuo. pa tehnički kvar gledajući iz perspektive vozača je veća nesreća nego sudar jer on ni na koji način nije mogao utjecati na to.
a što se tiče mješanja krušaka i jabuka... alonsovo izlijetanje u japanu nije nesreća nego većim dijelom njegova krivica tako da to izlijetanje se ne može smatrati nesretnim slučajom kao dva vettelova odustajanja zbog alternatora
Našao se pravi pričati o objektivnosti,čovjek koji iznosi tvrdnje da su Mclaren i Ferrari imali bolji bolid

Ne izvrći moje riječi,nigje nisam rekao da je Vettel kriv za alternator.Kriva je,ako se ikog može nazvati krivim,cijela momčad kao što je momčad "kriva" što mu je dala najbolji bolid.I to apsolutno nema veze sa srećom i nesrećom.

Mislim da bi svi navijači Ferraria i Alonsa rado bi takvu nesreću prihvatili za sljedeću sezonu,progutat ćemo 2 pa može i 3 alternatora ali ostale utrke dajte nam takav bolid kao što ga je imao nesretni Vettel

A za sudar u Japanu,već prožvakana tema i sve da je Alonsova greška opet ostaje Spa,dok Vettel nije imao takav peh,imao je sudare za koje je on kriv i koje je preživio
Karthikeyan u Maleziji. Dana baš razmišljam i gledam kako svi pričamo da je nakon ljetne pauze Newy ubrzao RBR, a opet zaboravljamo da je Vettel taj koji je visio u Pirellijevoj tvornici tokom te pauze
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Slash »

Kenny je napisao/la: Karthikeyan u Maleziji. Dana baš razmišljam i gledam kako svi pričamo da je nakon ljetne pauze Newy ubrzao RBR, a opet zaboravljamo da je Vettel taj koji je visio u Pirellijevoj tvornici tokom te pauze
Otkud ti sad pak to?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la vidc »

Chuck Norris je napisao/la: Našao se pravi pričati o objektivnosti,čovjek koji iznosi tvrdnje da su Mclaren i Ferrari imali bolji bolid

Ne izvrći moje riječi,nigje nisam rekao da je Vettel kriv za alternator.Kriva je,ako se ikog može nazvati krivim,cijela momčad kao što je momčad "kriva" što mu je dala najbolji bolid.I to apsolutno nema veze sa srećom i nesrećom.

Mislim da bi svi navijači Ferraria i Alonsa rado bi takvu nesreću prihvatili za sljedeću sezonu,progutat ćemo 2 pa može i 3 alternatora ali ostale utrke dajte nam takav bolid kao što ga je imao nesretni Vettel

A za sudar u Japanu,već prožvakana tema i sve da je Alonsova greška opet ostaje Spa,dok Vettel nije imao takav peh,imao je sudare za koje je on kriv i koje je preživio
ok, ako ćemo gledati tako. za spa je kriv jedino ferrari zato što alonso nije dao bolid toliko brz da starta prvi. u tom slučaju grosjean ga ne bi pogodio i ne bi bilo tog odustajanja. isto vrijedi i za suzuku. u tom slučaju nijedno odustajanje alonsa nema veze sa srećom ili nesrećom nego s ferrarijem kao momčadi?
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Slash je napisao/la:
Kenny je napisao/la: Karthikeyan u Maleziji. Dana baš razmišljam i gledam kako svi pričamo da je nakon ljetne pauze Newy ubrzao RBR, a opet zaboravljamo da je Vettel taj koji je visio u Pirellijevoj tvornici tokom te pauze
Otkud ti sad pak to?
Mislim da sam negdje pročitao, a nemam pojma di
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Slash »

Ja se sjećam da sam pročitao da je visio u Pirelliju prije 2011. kad je Pirelli tek dolazio u F1. Za ovu ljetnu pauzu ništa, tak da možda si pobrku ;).
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la speedy56 »

Slash je napisao/la:Ja se sjećam da sam pročitao da je visio u Pirelliju prije 2011. kad je Pirelli tek dolazio u F1. Za ovu ljetnu pauzu ništa, tak da možda si pobrku ;).
Visio je u ziimskoj pauzi 2010./2011.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

vidc je napisao/la: ok, ako ćemo gledati tako. za spa je kriv jedino ferrari zato što alonso nije dao bolid toliko brz da starta prvi.
Startati prvi nije jamstvo da te neko na kočenju ne pokupi,vjerojatnost je manja ali postoji ;)

A usporedba ti baš i nije na mjestu,to nije ni slično.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Slash je napisao/la:Ja se sjećam da sam pročitao da je visio u Pirelliju prije 2011. kad je Pirelli tek dolazio u F1. Za ovu ljetnu pauzu ništa, tak da možda si pobrku ;).
Bit će da jesam, eto dvojca ste koji kažu da nije
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la vidc »

Chuck Norris je napisao/la:
vidc je napisao/la: ok, ako ćemo gledati tako. za spa je kriv jedino ferrari zato što alonso nije dao bolid toliko brz da starta prvi.
Startati prvi nije jamstvo da te neko na kočenju ne pokupi,vjerojatnost je manja ali postoji ;)

A usporedba ti baš i nije na mjestu,to nije ni slično.
hmmm, znači voziti s alternatorom koji je sklon kvarovima iako to ne garantira da će se pokvariti, ali vjerojatnost svakako postoji jer se već prije isti nekoliko puta kvario, nije nesreća nego odgovornost ekipe (u ovom slučaju renaulta) ukoliko do kvara stvarno i dođe, a voziti sporiji bolid i startati uglavnom iza prva dva startna reda gdje su puno veće šanse za sudar nije odgovornost ekipe nego jednostavno nesreća za vozača ako do sudara i dođe?
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Toon »

...ak' se vas dvojca dogovorite ja vam plaćam piće, ma ne jedno - gajbu!!! Al' ne priznajem dogovor samo zbog runde!!! :D
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Dani »

Ne znam da li ste pratili, ali rb je u Interlagosu imao potpuno novi alternator koji su uspješno testirali lotusi i catherhamovi bolidi na vn sad-a

off topic: toon ti si dužan rundu za svaki tjedan koji redsi provedu isred svraka. 8)
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Chuck Norris »

Toon je napisao/la:...ak' se vas dvojca dogovorite ja vam plaćam piće, ma ne jedno - gajbu!!! Al' ne priznajem dogovor samo zbog runde!!! :D
Uzmi kokice i uživaj u našoj raspravi :biggrin:

Teško da ćemo se dogovoriti jer očito nemamo isto poimanje sreće odnosno nesreće.
...put u raj nije posut ružama...
Zaključano