Utrke 2012 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la K1M1 »

Mansell je napisao/la:Finac,opet si na crvenoj d.o.i sad ti se priključio i K1m1,pa neki deronja,pa zastavama su mahali na sve načine,malo žuto,malo zeleno,a ono "zatvaranje"Senne,pa kakvo zatvaranje,jeste li bolesni,pa taj Senna se zaletio u čovjeka,pogledajte bolje.Ak ne vidite dobro,znači manje dr.ge ili stavite naočale,pa koji vam je ku.ac???
Ti pogledaj malo bolje, sasd je bila analiza na sky-u i rekao je mcnish da je vettel kriv, zatvorio sennu (nije ga vidio) i uništio mu utrku. Mislim da si ti taj koji treba skinuti naočale. A pretjecanje je bilo pod žutim zastavama, bilo prije zeleno il ne, to nije bitno. Bitno je da je pretekao pod žutim. End of Story.. Znam da si postao veliki vettelov fan u zadnje vrijeme al daj malo objektivnosti pokaži...
slika
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Mansell je napisao/la:Finac,opet si na crvenoj d.o.i sad ti se priključio i K1m1,pa neki deronja,pa zastavama su mahali na sve načine,malo žuto,malo zeleno,a ono "zatvaranje"Senne,pa kakvo zatvaranje,jeste li bolesni,pa taj Senna se zaletio u čovjeka,pogledajte bolje.Ak ne vidite dobro,znači manje dr.ge ili stavite naočale,pa koji vam je ku.ac???
Mogao bi malo sa više poštovanja da se obraćaš kolegama.
Svako ima pravo na svoje mišljenje, ne znam u čemu je problem. ;)
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la dmarijon »

Ako i bude skroz čisto da je trebao dobiti kaznu, nema šanse da će mu sada, naknadno, mjenjati nešto što bi utjecalo na poredak. Skočili bi sebi u usta.
Meni je apsolutno nevjerojatno da je nastavio, i to bez oštećenja koja bi ga usporavala, nakon onakvog sudara! Nevjerojatno.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Dero »

Mansell je napisao/la:Finac,opet si na crvenoj d.o.i sad ti se priključio i K1m1,pa neki deronja,pa zastavama su mahali na sve načine,malo žuto,malo zeleno,a ono "zatvaranje"Senne,pa kakvo zatvaranje,jeste li bolesni,pa taj Senna se zaletio u čovjeka,pogledajte bolje.Ak ne vidite dobro,znači manje dr.ge ili stavite naočale,pa koji vam je ku.ac???
Nne želim se raspravljat ali vezano za incident sa Sennom odi i vidi gdje se na stazi nalazi trkaca linija i gdje se u tom trenutku nalaze Vettel i Senna i tko koga zatvara.
I stvarno ako ne mozes rapravu drzati na kulturnom nivou zasto uopce pises na forumu.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kenny je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
Kako kakvge veze ima? šta je mogao da napravi ako nije vidio žuto svjetlo?
da dobije kaznu pa ce drugi put bolje gledati..
Čekaj ako je nemoguće da vidi to žuto svjetlo on je trebao da bude hebeni supermen i vidi kroz Kobayashia? shebo je onaj ko je u zavoju prije upalio zeleno svjetlo, a ne Vettel

EDIT:
Dero je napisao/la:
Znači po tvojoj logici recimo da Alonso nije vidio da je svjetla za SC i da je prestigao Buttona na kraju. Jel bi se i on mogao pravdati sa time što nije vidio?
Nemoj pretjerivat, valjda Mcnish zna bolje od mene i tebe
A kak da dokaže da nije vidio žuto svjetlo? 'Nisam vidio', 'A ok, nemaš frke'.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Vuksa_KC je napisao/la:
A kak da dokaže da nije vidio žuto svjetlo? 'Nisam vidio', 'A ok, nemaš frke'.
Nikako samo kažem ono što sam čuo
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kenny je napisao/la:
Vuksa_KC je napisao/la:
A kak da dokaže da nije vidio žuto svjetlo? 'Nisam vidio', 'A ok, nemaš frke'.
Nikako samo kažem ono što sam čuo
Pa pošto je to Vettel onda je kak Helmut Marko veli.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Alonso-champ »

Kenny...kolega Vuksa stavio je link i ja cu ti ga staviti i reci mi da li se ovo vidi il ne vidi...

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 8020_o.jpg
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Vuksa_KC je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
Vuksa_KC je napisao/la:
A kak da dokaže da nije vidio žuto svjetlo? 'Nisam vidio', 'A ok, nemaš frke'.
Nikako samo kažem ono što sam čuo
Pa pošto je to Vettel onda je kak Helmut Marko veli.
Zar nije Mcnish rekao da je moguće da Vettel nije vidio svjetlo jer sjedi niže od kamere?

@Alonso: da vidi se
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la elder »

Alonso-champ je napisao/la:Kenny...kolega Vuksa stavio je link i ja cu ti ga staviti i reci mi da li se ovo vidi il ne vidi...

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 8020_o.jpg
Finta je da je 4 zavoja prije vec bila zuta zastava i cijelo vrijeme je bila zuta zastava. I kad je preticaval je bila zuta zastava tako da nije vidio su ciste gluposti
Darkness rises when silence dies
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la F1NAC »

K1M1 je napisao/la:
Mansell je napisao/la:Finac,opet si na crvenoj d.o.i sad ti se priključio i K1m1,pa neki deronja,pa zastavama su mahali na sve načine,malo žuto,malo zeleno,a ono "zatvaranje"Senne,pa kakvo zatvaranje,jeste li bolesni,pa taj Senna se zaletio u čovjeka,pogledajte bolje.Ak ne vidite dobro,znači manje dr.ge ili stavite naočale,pa koji vam je ku.ac???
Ti pogledaj malo bolje, sasd je bila analiza na sky-u i rekao je mcnish da je vettel kriv, zatvorio sennu (nije ga vidio) i uništio mu utrku. Mislim da si ti taj koji treba skinuti naočale. A pretjecanje je bilo pod žutim zastavama, bilo prije zeleno il ne, to nije bitno. Bitno je da je pretekao pod žutim. End of Story.. Znam da si postao veliki vettelov fan u zadnje vrijeme al daj malo objektivnosti pokaži...
pa on je objektivan hahahahaha :D kao sto je on to rekao pred malo svi mi ostali imamo crvene naocale .
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Alonso-champ »

Kenny....onda molicu lijepo...u F! nema izgovora" nisam vidio"
nisam vidio ima samo kod policije kad te ustavi za prekrsaj ali i tamo sam popio dosta puta kaznu
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Kenny »

Jaoooo neda mi se izgleda da neki ovdje znaju pun qurac bolje od bivših F1 vozača
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la dmarijon »

Alonso-champ je napisao/la:Kenny....onda molicu lijepo...u F! nema izgovora" nisam vidio"
nisam vidio ima samo kod policije kad te ustavi za prekrsaj ali i tamo sam popio dosta puta kaznu
Da li bi Maldonadu jučer vrijedilo išta "nisam vidio". Čak i da stvarno nije vidio?
Samo neka se trkaju.
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Mansell »

Problem je samo jedan,treba sportski prihvatiti poraz.Na ovom forumu je previše ljudi koji to nisu u stanju,stoga je svaka daljnja rasprava suvišna.Ispada da ste vi svi pametniji od ovih u Ferrariju,jer vi vidite i ono što oni nisu vidjeli,vi pravite probleme i tamo gdje ih Ferrari ne pravi,samo da dokažete da ste pravi fanuciji.vi ste veći Papa i od samog Pape.A činjenica je da je Vettel svjetski prvak potpuno zasluženo,svidjelo se to vama ili ne i tu je priči kraj... :zzz:
F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Vuksa_KC »

Mansell je napisao/la:Problem je samo jedan,treba sportski prihvatiti poraz.Na ovom forumu je previše ljudi koji to nisu u stanju,stoga je svaka daljnja rasprava suvišna.Ispada da ste vi svi pametniji od ovih u Ferrariju,jer vi vidite i ono što oni nisu vidjeli,vi pravite probleme i tamo gdje ih Ferrari ne pravi,samo da dokažete da ste pravi fanuciji.vi ste veći Papa i od samog Pape.A činjenica je da je Vettel svjetski prvak potpuno zasluženo,svidjelo se to vama ili ne i tu je priči kraj... :zzz:
Mans, ako su tebi rasprave SUVIŠNE na forumu gdje jest mjesto za rasprave, onda STFU.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la F1NAC »

Mansell je napisao/la:Problem je samo jedan,treba sportski prihvatiti poraz.Na ovom forumu je previše ljudi koji to nisu u stanju,stoga je svaka daljnja rasprava suvišna.Ispada da ste vi svi pametniji od ovih u Ferrariju,jer vi vidite i ono što oni nisu vidjeli,vi pravite probleme i tamo gdje ih Ferrari ne pravi,samo da dokažete da ste pravi fanuciji.vi ste veći Papa i od samog Pape.A činjenica je da je Vettel svjetski prvak potpuno zasluženo,svidjelo se to vama ili ne i tu je priči kraj... :zzz:
sumnjam da bi to govorio da je recimo Alonso u toj situaciji pa da pol foruma slavi siguran sam da bis ti objektivan bio i rekao da nije zasluzio
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Jale
Postovi: 66
Pridružen/a: 17 stu 2012, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Jale »

Mansell je napisao/la:Problem je samo jedan,treba sportski prihvatiti poraz.Na ovom forumu je previše ljudi koji to nisu u stanju,stoga je svaka daljnja rasprava suvišna.Ispada da ste vi svi pametniji od ovih u Ferrariju,jer vi vidite i ono što oni nisu vidjeli,vi pravite probleme i tamo gdje ih Ferrari ne pravi,samo da dokažete da ste pravi fanuciji.vi ste veći Papa i od samog Pape.A činjenica je da je Vettel svjetski prvak potpuno zasluženo,svidjelo se to vama ili ne i tu je priči kraj... :zzz:

Jest vala ,potpuno zasluzeno.

Tip sjeo za ps,upalio gran turismo,stavio na easy i onda on zna voziti. Na kraju prestigao sve za jedan krug "izvanrednom " voznjom i potpuno zasluzeno pobjedi na utrci.

Doci ce mi da povratim kad sad pocnu da ga usporedjuju s pokojnim sennom i drugima
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la dmarijon »

Dobro, da li ste vi svjesni da u istom takvom bolidu sjedi Mark Webber. Vozač koji je izuzetno cijenjen i kojeg je (navodno) čak i Ferrari ove godine htjeo vrbovati. Gdje je taj Webber?
Alooooo
Samo neka se trkaju.
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Mislim da mi Ferrarijevci a i Alonsovi navijači svoj bijes treba da usmjerimo prema Ferrari-ju tačnije prema inžinjerima i konstuktorima koji od 2008 ne mogu da naprave bolid sa kojim se može osvojit naslov.
Ako ćemo iskreno, mene više boli ona propuštena prilika da Massa osvoji naslov 2008 nego Alonsove prilike 2010 i 2012 jer je 2008 bolid imao briznu da vozačima omogući borbu za naslov, 2010 i 2012 bolid nije bio dostojan da se u njemu osvoji naslov, 2010 i 2012 mi je žao Alonsa a Ferrari-ja mi nije žao ni malo sami su krivi. ;)
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Vuksa_KC »

dmarijon je napisao/la:Dobro, da li ste vi svjesni da u istom takvom bolidu sjedi Mark Webber. Vozač koji je izuzetno cijenjen i kojeg je (navodno) čak i Ferrari ove godine htjeo vrbovati. Gdje je taj Webber?
Alooooo
Nije od ove sezone, ali kaj se tiče istih bolida....
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

dmarijon je napisao/la:Dobro, da li ste vi svjesni da u istom takvom bolidu sjedi Mark Webber. Vozač koji je izuzetno cijenjen i kojeg je (navodno) čak i Ferrari ove godine htjeo vrbovati. Gdje je taj Webber?
Alooooo
Kakav Webber, kakvi bakrači, Webber je puko 2010 posle toga ponekad odveze neku dobru utrku i to je to. ;)
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Walter »

Jebaji ga.
Ja za gubitak ove titule kao i prošlih godina optužujem samo Ferrarijevo rukovodstvo što nisu dovoljno dobro razvijali bolid. Dok su ostali napredovali, mi smo stajali na mjestu.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la Cuky »

Kenny je napisao/la: Kako kakvge veze ima? šta je mogao da napravi ako nije vidio žuto svjetlo?
Kako se može pravdati da nije vidio?? Sa početkom 2008. svi, ponavljam SVI bolidi koriste standardnu elektroniku koju dostavlja McLaren. Ono što dolazi u paketu sa time je da svi obavezno imaju standardan display na volanu: 3 LED zaslona, LED lampice za okretaje motora i ono najvažnije u ovom slučaju: Sa lijeve i desne strane postoji "komplet" od 3 LED lampice posložene u trokut. Sa svake strane je jedna žuta, jedna plava i jedna crvena koje predstavljaju crvenu, žutu i plavu zastavu. Kako su bolidi opremljeni GPS opremom kada vozač dođe u područje u kojem se signalizira nekom od tih triju zastavica njemu se na volanu pale ne 1 nego dvije lampice u toj boji. Da nebi bilo da mu je nezgodno gledati: Taj display mora biti smješten na mjesto gdje ga vozač može uvijek vidjeti, a kako je Rosberg ili Schumacher (neznam koji točno) rekao u jednom od videa na početku sezone kad su objašnjavali volan i položaj sjedenja, taj display se nalazi u vozačevom vidnom polju bez da on mora spustiti pogled dolje
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila, Interlagos, 23.-25.11.2012. FINALE

Post Postao/la dmarijon »

2008. me toliko boljela da danas okrećem program kad neko progovori o tome :). Ovo je bila lijepa sezona, gdje se Ferrari dostojno borio do samog kraja. I čak uspio dohvatit i zadržat 2. mjesto, i kao konstruktor.
Mclaren je taj koji bi trebao biti ogorčen.
Samo neka se trkaju.
Zaključano