prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Zweki je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:I tako svaki mjesec. Kada Zwekija konačno savladaju krafne ( :biggrin:) govorit ćemo : :sad: "Kako li je samo dobar bio... Vidi, bio je i najčlan u siječnu 2009. :cry:
Ajd ti mene molim te prosvjetli jer ovo sa krafnama mi nikako nije jasno. :biggrin:

A što se tiče prijedloga, ja mogu reći svoje mišljenje ali... . šef kad dođe pa bu ti on rekao, a i Schuey se već izjasnio pa mislim da ni šef nema što za nadodat jer ako je Schuey rekao onda je tako. :biggrin:
Nije ni meni :biggrin:

Ah, to je bio prijedlog, na vama je bilo/je da ga prihvatite ili ne prihvatite.

Zweki, nadam se da znaš da sam se šalio. :biggrin:

A i schuey mi je nešto živčan, ali opraštam mu, izbori su u punom jeku. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Dodi_napalm »

mogućnost promjene boje/tema ?? nešt u tom stilu :)
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Zasto vec neko vrijeme kad kliknem na "aktivne teme" (inace, naucio sam tako koristiti forum) ne prikazuju mi se teme sa svih foruma/podforuma, samo odredjene, vrlo malen broj njih! U cemu je problem?
slika

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Toon »

Zmago_Ferrari je napisao/la:Zasto vec neko vrijeme kad kliknem na "aktivne teme" (inace, naucio sam tako koristiti forum) ne prikazuju mi se teme sa svih foruma/podforuma, samo odredjene, vrlo malen broj njih! U cemu je problem?
Isto "pitanje problem"...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Ovo je slučaj za Dr. Knjaza! Ne postoji ni jedan misterij koji on ne može otkriti. :biggrin:
Iskreno nemam pojma gdje je problem, iako nikad to ni ne koristim, ali kad stisnem na "aktivne teme" vidim nekoliko tema. Možda šef zna štogod o tome. Ali dok se slučaj ne riješi imam prijedlog: Idi redom po podforumima, pregledavaj i čitaj. :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Ma smeta mi to jer gotovo nikad ne citam sve podforume. Prije su se aktivne teme sasvim normalno pokazivale, po redu sa svih podforuma, dok se sad pokazuju samo one sa TMNF dijela i jos neke, dok vecine podforuma nema...
slika

slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la schuey »

predlažem da ovaj cool smajl 8) bude zamjenjen sa :schuey: umjesto kada bude se ukucavala nova garnitura smajlova. unaprijed hvala :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Ne vidim zašto se ovaj uslov ne bi ispunio. Moja potpuna podrška.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:predlažem da ovaj cool smajl 8) bude zamjenjen sa :schuey: umjesto kada bude se ukucavala nova garnitura smajlova. unaprijed hvala :biggrin:
LOL :biggrin:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la darky »

Schumy.d je napisao/la:Prijedlog za web stranicu:
Naime, kolega Darky si je dao truda i napravio jednu dosta zanimljivu tablicu u ovoj temi:
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;

Pa sad, ako je Sale voljan i ako je Darky voljan napraviti tablicu za sve vozače pa da se stavi na web stranicu.

Eto, to je jedan moj prijedlog (možda se neće sviđati većini), ali eto... Tek toliko da razmotrite. :biggrin:
hkm, ja slabo pratim ovu temu, što je i dokaz moga posta ovdje tek sad... :roll:
Ja imam tablicu spremnu i sad ću je ubaciti u temu, pa je onda proučavajte (ionako će vrijediti još samo mjesc dana (jer čim počne nova sezona opet statistike se budu mijenjale)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la pospani gad »

sale je napisao/la:Evo, Zweki je jako dobro objasnio što se tiče smajlića. Nemam ništa za dodati što se tiče tog pitanja :biggrin:
Što se tiče linka za povratak na portal, možda to sredim ovaj vikend, kad budem imao koju minutu viška vremena ;)
Hm... što se tiče povratka sa foruma na početnu stranicu F1-HR.... to je riješeno. Kombinacijom tipki ALT + HOME.... možete se vratiti na početnu stranicu portala F1-HR. Bez obzira da li ste logirani ili ne na forum ( odnosno da ga samo čitate, ne sudjelujući u raspravama i druženju ).

Ipak, preporučam da se odlogirate prije nego što se vratite na vijesti i slično F1-HR. A i ne morate. Sve šljaka. :biggrin:

P.S. Zajeb. To se kod mene događa ( ALT + HOME ), zato što sam F1-HR stavio kao Home page..... #-o

P.S. Kad malo razmislim.... ovo može biti od koristi, ako vam je F1-HR Home page.... :biggrin: , zar ne?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Chuck Norris »

Nije baš prijedlog za poboljšanje foruma,više za site-a
Zanima me ima li ovaj portal na facebooku profil(il kako se već to zove) gdje možemo pratiti vijesti i davati komentare,jer vidim da konkuretski portal to ima i čini mi se dobra stvar,pa ako nema(ja ga nisam pronašao) onda ne bi bila loša stvar da razmislite o tome?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:Nije baš prijedlog za poboljšanje foruma,više za site-a
Zanima me ima li ovaj portal na facebooku profil(il kako se već to zove) gdje možemo pratiti vijesti i davati komentare,jer vidim da konkuretski portal to ima i čini mi se dobra stvar,pa ako nema(ja ga nisam pronašao) onda ne bi bila loša stvar da razmislite o tome?
Ima kompa. :)
http://www.facebook.com/#!/pages/F1-HRc ... 359?ref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Nije baš prijedlog za poboljšanje foruma,više za site-a
Zanima me ima li ovaj portal na facebooku profil(il kako se već to zove) gdje možemo pratiti vijesti i davati komentare,jer vidim da konkuretski portal to ima i čini mi se dobra stvar,pa ako nema(ja ga nisam pronašao) onda ne bi bila loša stvar da razmislite o tome?
Ima kompa. :)
http://www.facebook.com/#!/pages/F1-HRc ... 359?ref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala,kako ja nisam pronašao #-o
Samo da malo češće ažuriraju vijesti :biggrin:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la: Samo da malo češće ažuriraju vijesti :biggrin:
Pa ide to dosta solidno, nije tako loše. :)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Chuck Norris je napisao/la:Nije baš prijedlog za poboljšanje foruma,više za site-a
Zanima me ima li ovaj portal na facebooku profil(il kako se već to zove) gdje možemo pratiti vijesti i davati komentare,jer vidim da konkuretski portal to ima i čini mi se dobra stvar,pa ako nema(ja ga nisam pronašao) onda ne bi bila loša stvar da razmislite o tome?
Na http://www.f1-hr.com" onclick="window.open(this.href);return false; više od pola godine imaš dvije, ne tako male, ikone za Facebook i Twitter ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Ja imam pitanje i ujedno i prijedlog...

Da li je moguće da se uvede opcija u postavkama, koja bi nam dala mogućnost upisivanja password hinta?

Ponovno mi se prije par dana desilo da ne znam šifru, čovjek jednostavno zablokira, i zaboravi, a mislim da bi jedna takva opcija dosta pomogla u situacijama gubljenja zaporke. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Uzmi samoljepljivi blokić i fino si napiši hint, pa to zaljepi na monitor i nema potrebe da se Sale tu sad pretrgava da tebi omogući taj spešl fićr. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Zweki je napisao/la:Uzmi samoljepljivi blokić i fino si napiši hint, pa to zaljepi na monitor i nema potrebe da se Sale tu sad pretrgava da tebi omogući taj spešl fićr. :biggrin:
Znao sam da ćeš se ti javit, svugdje te ima... :smijeh: I točno sam znao što ćeš mi reći... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ne treba se oko toga čak ni pretrgavati, mala opcija, za bitno lakše korištenje foruma... Ipak je ovo tema "prijedlozi za poboljšanje"... ;) :biggrin: Moj je prijedlog bio ovo, ti si ga odbio kao salin glasnogovornik, i gotovo... :biggrin: Ipak ću ti reći, ono što sam već rekao Adezeovcu... Na skupu, pazi što jedeš, i što piješ... :biggrin: Arsen ili selenij danas možeš naći u svakoj drugoj ljekarni... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Pazi ti da se ne bi napio laksativa, pa ti bude prilično veselo na licu mjesta. I da, ovo nije zajebancija. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Zweki je napisao/la:Pazi ti da se ne bi napio laksativa, pa ti bude prilično veselo na licu mjesta. I da, ovo nije zajebancija. :biggrin:
To je prijetnja? Oho... Sve ćemo vidjeti... Spremam pakleni plan... Sve će izgeldati kao nesreća... :biggrin: :biggrin:

Opet odosmo u OT... :smijeh:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

luka_kimi je napisao/la:Ja imam pitanje i ujedno i prijedlog...

Da li je moguće da se uvede opcija u postavkama, koja bi nam dala mogućnost upisivanja password hinta?

Ponovno mi se prije par dana desilo da ne znam šifru, čovjek jednostavno zablokira, i zaboravi, a mislim da bi jedna takva opcija dosta pomogla u situacijama gubljenja zaporke. ;)
Kada ponovno zablokiraš, otiđi na Prijava > Zaboravio/la sam zaporku > i upiši svoje korisničko ime i e-mail.
Klikom na tipku Pošalji događa se "mađija" i u tvojem inboxu se pojavljuje lozinka :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

CHAT

Post Postao/la BigBoss »

F1 hr je odličan sajt..ali zanima me bili mogli na forum ili na stranicu ubaciti chat..mislim da bi to bio odličan potez
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: CHAT

Post Postao/la schuey »

BigBoss je napisao/la:F1 hr je odličan sajt..ali zanima me bili mogli na forum ili na stranicu ubaciti chat..mislim da bi to bio odličan potez
bilo je već prijedloga i ovo je sajt i forum ne chat room,dakle,odg je ne ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Dr. DJ »

Da sad neotvaram novu temu ubacio sam se ovdje...
sjedim ja danas na poslu, kavica ovo ono...
nemam laptop pri sebi a zivo me zanimaju nove vjesti iz F1...a koga ne? Nakon ovako dobre VN Turske :)
tko ce docekati da dodjem kuci...i stacu sjetim se ja da sam davno pokusao preko mobitela na forum...ali je bilo velikih poteskoca...nepregledno, izbacivalo stalno...postove nisi mogao ostavljati...MOZDA digod koji ak se zalomi...
i tako ja odlucim skinuti na mobitel novu operu, ukucam link foruma...i sto me doceka?! Solidna preglednost, izvrsna brzina ucitavanja...postove ostavljam bez problema...ma uzitak...
e sad kome trebam uputiti pohvale? Saletu koji je poboljsao verziju foruma za mobitel, ili pak momcima iz Operinog tima koji su usavrsili novu Operu i omogucili ucitavanje F1-hr.com foruma...pretpostavljam njima jer dok sam ja bio admin na jednom forumu nesjecam se da je bilo mogucnosti bilo kakvo manipuliranje sa forumom za poboljsanja koja se ticu koristenja foruma prek moba...
Sale tvoj komentar? Tko je kriv za ovo haha...i ima li mjesta za jos neki napredak jer odsada sam ovdje redovito i preko mobitela posto nisam uvijek pri laptopu...
1982 UCV 1919
Odgovori