Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la elder »

alogoc je napisao/la:ali mladen jergovic katastrofa neda doc ovom do rjeci i navija za hamiltona katastrofa
Haha nebi bas rekel da jergovic navija za Hamiltona :)
Darkness rises when silence dies
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Zweki »

E to mi oupće nije palo na pamet ali možda se stvarno nacvrcala ili nadimila jer stvarno je povremeno izgledala kao da ne zna di je, a još manje o čemu priča. Zmajčeke je vidila. A iduća utrka u Kini, kad bi to moglo biti, negdje navečer, u podnevnim satima? :biggrin:
Nek joj daju ili pedalu ili zadnju šansu na idućoj utrci jer emisija je negledljiva. Ako se ne može pripremiti prije emisije i naučiti koju napamet (a i nešto o F1) onda joj tamo nije mjesto. Samo nek se ugleda na kolege s drugih televizija, eto baš sam neki dan promatrao reportere nove, hrt-a i rtl-a kako se pripremaju (po nekoliko puta) i štrebaju tekst napamet.
It can't be that hard. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Dani »

Ženska dobro izgleda, bolje od Jergovića.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Chuck Norris »

tatatata je napisao/la:e baš ste pretjerali, toliki znalci sve jedan, kad bi vas stavilo u studio tamo zasrali bi se do grla!!! žena je tu da malo popravi vizualno a ne da baca iz rukava tehničke detalje, za to je jergović tamo. još kad ovako pljujete baš joj dajete krila za drugi put, ako vam se nesviđa uvijek možete gledati bbc... antena i dig.reciver su jeftini.

pa dajte bar da prođe 2-3 utrke pa onda kritizirajte koliko hoćete.

od mene još jednom pohvale svima, kad izuzmemo početničku tremu i par tehničkih trzavica, bar na ostv, sve je bilo ok. imaju dušu a to je najbitnije, što se tiče voditeljice, žena je pod tremom i morate razumjeti da joj nije lako. šta bi vi, HLOVERKU?
Ne trebaš se uzbuđivati,kritike su dobronamjerne.Ne mora ona biti stručnjak o f1 ali daj bar dok MJ priča klimaj i pravi se da razumiješ a nemoj popravljati frizuru i smijati se i gledati vjerovatno sebe negdje na monitoru

Sam prijenos za mene ima prolaznu ocijenu,kao što sam rekao ono što trebaju popraviti je da malo unesu živosti,dramaturgije kad su dvoboji i kad je start(to bi trebao Dijaković a MJ da daje stručne komentare)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
limach
Postovi: 67
Pridružen/a: 06 vel 2011, 22:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i Nico Rosberg
Lokacija: Zagreb,Hrvatska

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la limach »

V3GI je napisao/la:
limach je napisao/la:Još jedan biser a la Dijaković "Filipe Massa" =D>
Ja imam osjecaj da ti uopce ne gledas F1,nego samo slusas Dijakovica i biljezis lapsuse :roll:

Jedino da stišam ton a onda nije zanimljivo,takve lapsuse nije moguce ne cuti.
slika

Adrian Newey vrati se!!!!
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Sanel »

Odakle ideja ikome da Jergović (barem javno) navija za Hamiltona? Ja to nisam primjetio.
Uglavnom, dobar prijenos, teta u studio malo zalutala, blage veze nema o čemu i šta priča, naučila pitanja napamet i to je to.
Što se tiče komentatora mora se priznati da su Novak i Blažićko daleko bolji tandem, doduše treba ovima dati jednu sezonu da se uigravaju i uhodaju pa ćemo dati realniju sliku, tek je prva trka. Al sve u svemu pozitivna ocjena
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Centurion »

molim vas da NIKADA VIŠE ne pljujete po Dijanoviću,
LIK JE ZASLUŽAN ZA OVAJ PRIJENOS, prvi je otišao u Kreator Mediu
i predložio ovaj projekt, od sada ću ga štovati kao boga makar nije baš bajan komentator xD
Avatar
blekii
Prvak F1 kladionice 2010.
Prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 109
Pridružen/a: 10 ožu 2010, 23:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la blekii »

Chuck Norris je napisao/la:Što se tiče prijenosa solidno.Fali malo da neko povisi glas dvoboj Alonso-Hamilton oni razgovaraju kao du na kavi.Sve u svemu prolazna ocijena
Ali ova u studiju ovo je koma,ona popravlja frizuru smije se nema pojma o čemu ovaj priča.Čita pitanja i opet se izgubila nema pojma šta je pitala.Koma živa,dajte nekog ko se razumije barem malo u ovaj sport
Triba Blaža uključit telefonskom vezom, da malo zajauče na prave stvari tipa Alonso-Hamilton, Leteći "Rus", Kamui Show itd... :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Dani »

Dijaković se zove lik.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Friga »

Zweki je napisao/la: ja sam umro, nisam se mogao dobiti
:smijeh:
The Greatest je napisao/la:Dijaković: "Ros Braun..." HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH
GD: Lisen tu mi kerfuli aj šel sej dis onli wans(kad je Vettel tražio potvrdu o KERS-u), ili Luici (Liuzzi) .. :smijeh2:
Ništa zlonamjerno .. :thumbup:
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Zweki »

Centurion je napisao/la:molim vas da NIKADA VIŠE ne pljujete po Dijanoviću,
LIK JE ZASLUŽAN ZA OVAJ PRIJENOS, prvi je otišao u Kreator Mediu
i predložio ovaj projekt, od sada ću ga štovati kao boga makar nije baš bajan komentator xD
A mogao bi i ti naučiti kak se on preziva. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Centurion »

Zweki je napisao/la:
Centurion je napisao/la:molim vas da NIKADA VIŠE ne pljujete po Dijanoviću,
LIK JE ZASLUŽAN ZA OVAJ PRIJENOS, prvi je otišao u Kreator Mediu
i predložio ovaj projekt, od sada ću ga štovati kao boga makar nije baš bajan komentator xD
A mogao bi i ti naučiti kak se on preziva. :biggrin:
a jbg bio je i Jergović ga nazvao Dijanković na početku utrke pa nitko to nije komentirao ;)
ja barem ne radim sa njim... a i puno ljudi prije ga je zvalo Dijanović
Avatar
matrix_23
Postovi: 113
Pridružen/a: 09 svi 2010, 22:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: M. Schumachera

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la matrix_23 »

Ova ženska je žešća bruka, gdje su nju našli da mi je znat, malo je reć da se gubi...
Avatar
Ferarist
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 vel 2011, 21:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso i Ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Ferarist »

Jutros najljepša vijest bila kad je Dijaković poželio dobro jutro gledateljima Slavonskog Broda i okolice jer je napokon SBTV uključena u projekt F1 od ove utrke i HVALA im na tome. Svaka čast. =D>
AVANTI FERRARI, AVANTI!!!!!
Avatar
limach
Postovi: 67
Pridružen/a: 06 vel 2011, 22:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i Nico Rosberg
Lokacija: Zagreb,Hrvatska

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la limach »

Šalu na stranu,sve u svemu prijenos je bio odlican,trka zanimljiva,dobili smo vise nego kaj smo imali kod nase "drage tv nazzionale",i drago mi je radi toga,svaka cast,samo tako nastavite,sve pohvale na njihov racun.
slika

Adrian Newey vrati se!!!!
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la elder »

Svaka cast nezavisnim televizija ovo kaj su napravili je zbilja fenomenalno. Ali komentatore treba promjeniti, treba nekoga ko bu znal reci nesto kak spada. Za ovoga coveka kojega danas pokraj jergovica nismo culi, neznam kak se preziva pa necu ni napisati da krivo ne napisem. Imali su laspusa ali ok novi su u tome. Jergovic je za studio a ne za komentiranje utrka. Treba dati priliku svakome
Darkness rises when silence dies
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la V3GI »

Dobar je bio prijenos,posebno reklame su dobro rasporedili.
slika
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la prljavi harry »

Dijaković me ne iritira, za divno čudo, koliko sam mislio da hoće. Sjećam se njegovih komentiranja u devedesetima, užas, pa do onih njegovih kolumna (još veći užas). Ipak, čini se da ga Jergović uspješno neutralizira, tako da, svaka čast. On je odličan, a Dijaković me sada naŠmijava (Algueršuari) umjesto iritira. Iritira me nadrogirana teta u studiju (ali je jako zgodna pa me baš briga) i bijela podloga u studiju od koje me bole oči. Valjda će s vremenom nešto napraviti, barem oker, he he. Sve u svemu, jako dobro, puno bolje od Hispanije Radio Televizije.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la F1NAC »

elder je napisao/la:Svaka cast nezavisnim televizija ovo kaj su napravili je zbilja fenomenalno. Ali komentatore treba promjeniti, treba nekoga ko bu znal reci nesto kak spada. Za ovoga coveka kojega danas pokraj jergovica nismo culi, neznam kak se preziva pa necu ni napisati da krivo ne napisem. Imali su laspusa ali ok novi su u tome. Jergovic je za studio a ne za komentiranje utrka. Treba dati priliku svakome
Goran Dijaković kolega :)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Sanel »

Dani je napisao/la:Dijaković se zove lik.

Umro sma od smijeha kad su kasnili iz režije sa reklamama aon izjavi: "Režija, faza 5!" :D
A ni Algueršuvari nije za bacit :D
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
peki
Postovi: 128
Pridružen/a: 17 svi 2010, 16:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la peki »

ma sve ok,al ona zenska u studiju im nije trbala
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la elder »

F1NAC je napisao/la:
elder je napisao/la:Svaka cast nezavisnim televizija ovo kaj su napravili je zbilja fenomenalno. Ali komentatore treba promjeniti, treba nekoga ko bu znal reci nesto kak spada. Za ovoga coveka kojega danas pokraj jergovica nismo culi, neznam kak se preziva pa necu ni napisati da krivo ne napisem. Imali su laspusa ali ok novi su u tome. Jergovic je za studio a ne za komentiranje utrka. Treba dati priliku svakome
Goran Dijaković kolega :)
Tnx.

Njegov najbolji komentar je bil sad neznam na 1 ili 2 slobodnom treningu "IDEMO U ŠTALU FERRARIJU" ja sam pukel od smeha.
Darkness rises when silence dies
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la McLewis »

peki je napisao/la:ma sve ok,al ona zenska u studiju im nije trbala
ma kroz par utrka kad ona skuzi tko je tko, i za sta sluze ti bolidi bit ce to oke....
McLaren u <3
Avatar
Mickey
Postovi: 31
Pridružen/a: 09 tra 2011, 21:19
Navijam za: male momchadi

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Mickey »

Super što prenose i treninge, iako ovaj vikend nisam gledao nijedan trening; dijelom zato što je bilo rano ujutro, a dijelom zato što mislim da je to overkill.

No uglavnom upalim jutros tv da vidim kak će funkcionirati ta uvodna emisija i nakon pola minute prebacio. Nekak mi je bilo neugodno gledati. Voditeljica zamuckuje, gleda ovdje ondje, traži šalabahter... Neki dan sam čitao da je otpuštena s RTLa zbog lažiranja vijesti, a i prije toga je bila na Novoj, Z1 i CCNu. Iskustva ima, no koliko joj to pomaže u sportskim emisijama, tek se treba vidjeti.

Inače MJ bi mogao solo voditi prijenose, čak se danas jednom sam sebi ispričao što se prekida, dok Dijaković muku muči sam sa sobom.

No ipak mi nedostaje Neven Novak. MJ se kuži i zna sve oko ljudi u F1 i razne tračeve i odnose, no Novak se kuži u tehnikalije. Sjećam se kako je jednom opisao u detalje što sve može dovesti do eksplozije motora, pa onda neke finese oko aerodinamike, guma i sl. MJ se isto donekle kuži u te stvari ali imam dojam da je za razinu slabiji od NN.

I nedostaje mi Blažićkovo urlanje.
Avatar
tofa
Postovi: 54
Pridružen/a: 06 tra 2011, 14:10
Navijam za: McLaren
Lokacija: Đakovo

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la tofa »

Evo i prvi pozdrav od mene ! svaka čast za prvi prijenos, bio je odličan ,samo mi je smješna situacija u post analizi gdje suvoditeljica doslovno se ubija od dosade mislim da bi bilo tko odavde sa foruma odradio bolje taj posao
Zaključano