
SLIKA
Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73
A kaj ćeš kada je Ferrari morao kopirati Mercedes oko benzinskog motora .elder je napisao/la:Wow. Jesi talentismir je napisao/la:Samo znaju kopirat.Sjetise kad su kopirali i ostali kratkih rukava.
šta je Ferrari kopirao Mercedes?Dani je napisao/la:A kaj ćeš kada je Ferrari morao kopirati Mercedes oko benzinskog motora .elder je napisao/la:Wow. Jesi talentismir je napisao/la:Samo znaju kopirat.Sjetise kad su kopirali i ostali kratkih rukava.
Našalio se na račun da je Mercedes taj koji je prvi napravio benzinski motor...Kenny je napisao/la:šta je Ferrari kopirao Mercedes?
Upravo tako...samo bi Cooper imao motor iza, Tyrell podignut nos, Ferrari zakrivljene bokove i poluge mjenjača na volanu...Kenny je napisao/la:U čemu je problem ako neko kopira nešto od nekog tima? da toga nema svi bi imali naprjed motor osim Coopera
Just got back from big engineering meeting after a tough session. Car is not fast enough at the moment but have made some big changes!
nije ga ta greska kostala 8 desetinki..dmarijon je napisao/la:greška u prvom zavoju
lujis??Slash je napisao/la:Vozio je sa starim zadnjim krilom...
Zašto? Mislio je da je bolje ili?Slash je napisao/la:Vozio je sa starim zadnjim krilom...
da, Lewis je vozio sa starim zadnjim krilom,dok za Buttna ne znam...McLewis je napisao/la:lujis??Slash je napisao/la:Vozio je sa starim zadnjim krilom...
Damn, WTF!! Jenson has the new rear wing on, I have the old. We voted to change, didn't work out. I lose 0.4 tenths just on the straight.
Nothing I could do. Now, it's about picking up every point I can from there. Jenson should win easy with that speed.
Sad, šta mu znači to 'We voted to change', pojma nemam.Ps. Can't change the car once qualifying starts. I hope @JensonButton brings home maximum points. I'll try & support him