Dosta ih je u sekundi, to je dobro.
Bilo bi čudo da Hami to sutra ne uzme. Jedino ako bude greška (sabotaža
Moderatori/ce: Zweki,F1NAC,Scuderia,Cuky,gringo73,47,luka_kimi












gjoko-mkd je napisao/la:Ako bolje vidite gornju tabelu koju sam postavio,Alosno je svoje vreme postavio na hard gumama


Ascari ili Parabolica?Cuky je napisao/la:Kaže Croft da je razgovarao sa ljudima u pauzi između treninga danas i da se u Ascariju neće dopuštati nikakvo izlaženje široko








Misle na long run, tu je Rosberg bio na hardu, ovi podaci u LT appu pokazuju zadnji set guma koji je vozač imao u FP, a ne na kojem je postavio FLDani je napisao/la:Ja sam gledao taj fp2 i rosberg je definitivno to vrijeme odvozio na mediumu. Osim ako nije ima slicna vremena.











