IndyCar

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la K1M1 »

popeye je napisao/la:Ako predje u IndyCar to ce biti korak unazad u njegovoj karijeri a ja ga tamo necu gledati. Nadam se da ce naci mesto u Nascaru koji je enormno popularniji od Indyja.
Neće to bit korak unazad. Montoya je cijeli život vozio single-seatere, još od kad je bio klinac u kartingu pa do f1, i to je ono u čemu je najbolji. Veselim se njegovom mogućem povratku u indy jer formule/single seateri su njegovo prirodno stanište. :) U nascaru i vožnji u krug se nikad nije snašao...
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: IndyCar

Post Postao/la Dani »

K1M1 je napisao/la:
popeye je napisao/la:Ako predje u IndyCar to ce biti korak unazad u njegovoj karijeri a ja ga tamo necu gledati. Nadam se da ce naci mesto u Nascaru koji je enormno popularniji od Indyja.
Neće to bit korak unazad. Montoya je cijeli život vozio single-seatere, još od kad je bio klinac u kartingu pa do f1, i to je ono u čemu je najbolji. Veselim se njegovom mogućem povratku u indy jer formule/single seateri su njegovo prirodno stanište. :) U nascaru i vožnji u krug se nikad nije snašao...
Evo potvrde tvog mišljenja:
Comment: Juan Pablo Montoya's IndyCar move different to F1 exit
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

Montoya od 2014 u IndyCaru. Po meni ovo je korak unazad, da je probo barem voziti Nationwide.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la Cuky »

Neznam, ne gledam na to tako. Uz dužno poštovanje ovalima i fizičkim naporima koje pruža vožnja kroz 2 zavoja dok brzina u krugu između najniže i najviše varira 10-ak km/h mislim da je IndyCar ipak za vozača kao što je Montoya puno prikladnije natjecanje. On se, isto kao i Kimi, jednostavno nije snašao u zatvorenim vozilima i bolidi jednosjedi su po meni pravi put za njega. A kao što se piše u ovom članku gore: to je njegova želja, a ne sila prilika, da se vrati u Indy...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

Njegova zelja je bila da ostane u Nascaru ali je popio otkaz. Pa je onda hteo da vozi auto #24 ali taj vozac nece jos u penziju tako da je na kraju zavrsio u IndyCaru.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la Cuky »

zadnja rečenica članka gore...
The fact he wants this switch - and wants to make a success of it - is great news.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

Ja znam da je on rekao da bi vozio kola #24 u Nascaru! Ali taj vozac nece skoro u penziju pa je spao na IndyCar.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: IndyCar

Post Postao/la Dani »

A tko je taj #24 ako smijemo znati?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: IndyCar

Post Postao/la wolfman »

Jeff Gordon,u cvjetu mladosti s tek 42 na leđima i 20 godina karijere :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

Dani je napisao/la:A tko je taj #24 ako smijemo znati?
Jeff Gordon.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: IndyCar

Post Postao/la Dani »

Ok fala.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la Cuky »

slijedeće sezone će se po prvi puta voziti GP Indianapolisa koja će koristiti dio ovala, ostatke F1 staze i dio MotoGP staze na Indianapolisu. A ako sam dobro shvatio, to će biti jedan od dva posjeta Indianapolisu jer će se Indy500 i dalje voziti
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

Naravno da ce se Indy 500 voziti, to je dragulj.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: IndyCar

Post Postao/la gringo73 »

Snimci od maloprije, Franchitti je najviše nagrabusio, ali izgleda da je dobro. 15 gledatelja je zatražilo pomoć jer je komad ograde odlatio na tribinu.



slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: IndyCar

Post Postao/la F1NAC »

procitao sam da ima frakturu kraljeznice
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: IndyCar

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la:Njegova zelja je bila da ostane u Nascaru ali je popio otkaz. Pa je onda hteo da vozi auto #24 ali taj vozac nece jos u penziju tako da je na kraju zavrsio u IndyCaru.
Kasno se uključujem, ali zašto auto 24? Što će mu auto sa tim brojem, od Jeff Gordona, koji se ne želi penzionisati? Neka i dalje vozi 42 ili ako ne može auto br. 42, neka vozi bilo koji drugi. Što ja tu ne razumijem!?
Cuky je napisao/la:Neznam, ne gledam na to tako. Uz dužno poštovanje ovalima i fizičkim naporima koje pruža vožnja kroz 2 zavoja dok brzina u krugu između najniže i najviše varira 10-ak km/h mislim da je IndyCar ipak za vozača kao što je Montoya puno prikladnije natjecanje. On se, isto kao i Kimi, jednostavno nije snašao u zatvorenim vozilima i bolidi jednosjedi su po meni pravi put za njega. A kao što se piše u ovom članku gore: to je njegova želja, a ne sila prilika, da se vrati u Indy...
Cuky, ne slažem se sa tobom. Juan Pablo je imao dovoljno vremena da skuži da mu ne pašu zatvoreni trkaći auti; od 2006. do 2013. Tu je nešto, drugo posrijedi. Npr. pobjeđivao je 24h Daytone, u onim prototipovima. Al' dobro. Vidit' ćemo slijedeće sezone, koliko mu uopće paše taj povratak u IndyCar!?

A Kimi? Kimi se igrao u rally prvenstvu, ali mislim da njemu ipak pašu više jednosjedi, nego zatvoreni trkaći automobili.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la:
popeye je napisao/la:Njegova zelja je bila da ostane u Nascaru ali je popio otkaz. Pa je onda hteo da vozi auto #24 ali taj vozac nece jos u penziju tako da je na kraju zavrsio u IndyCaru.
Kasno se uključujem, ali zašto auto 24? Što će mu auto sa tim brojem, od Jeff Gordona, koji se ne želi penzionisati? Neka i dalje vozi 42 ili ako ne može auto br. 42, neka vozi bilo koji drugi. Što ja tu ne razumijem!?
Zato sto je auto #24 u najboljem timu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: IndyCar

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: Zato sto je auto #24 u najboljem timu.
Hm, koliko ja kužim stvari i ekipa Ganassi je u vrhu NASCAR-a, zar ne? Ili sam u krivu? Neka je auto 24 u najboljem timu, ali zar je to tolika razlika između auta 42 i 24, da Juan ne može pobjeđivati!? Ne vjerujem.
A koja ekipa ima auto 24?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: IndyCar

Post Postao/la speedy56 »

Operacija gležnja za Franchittija
Ako je to sve onda je jako dobro prošao.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: IndyCar

Post Postao/la pospani gad »

gringo73 je napisao/la:Snimci od maloprije, Franchitti je najviše nagrabusio, ali izgleda da je dobro. 15 gledatelja je zatražilo pomoć jer je komad ograde odlatio na tribinu.
Sad, kad pregledavam ove kratke snimke, vidim da je Takuma Sato odlično prošao. I mislim da je pogrešku napravio Škot.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la Cuky »

Takuma je imao stvarno baksuzan vikend u Houstonu. Na prvoj utrci je startao sa polea, krenuo odlično pa mu se probila guma i pao je u poretku. Kasnije u jednom dvoboju nije bilo mjesta za dvoje i Takuma je završio u gumama. U drugoj utrci se držao u sredini i onda nastradao u ovom gore postavljenom sudaru
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: IndyCar

Post Postao/la speedy56 »

Užas.
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: IndyCar

Post Postao/la Alonso-champ »

Fak...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: IndyCar

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la:
popeye je napisao/la: Zato sto je auto #24 u najboljem timu.
Hm, koliko ja kužim stvari i ekipa Ganassi je u vrhu NASCAR-a, zar ne? Ili sam u krivu?
Ganasi nije jedan od najboljih timova. Oni su negde u sredini.
Neka je auto 24 u najboljem timu, ali zar je to tolika razlika između auta 42 i 24, da Juan ne može pobjeđivati!? Ne vjerujem.
A koja ekipa ima auto 24?
Hendrik. Oni su jedna od najboljih ekipa ako ne najbolja(osvojili su sa Dzimijem Dzonsonom 5 uzastopnih vozackih titula od 2006-2010) i zato Juan zeli voziti za najbolji tim.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16015
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: IndyCar

Post Postao/la Cuky »

jučer se vozila zadnja utrka sezone, Fontana 500...u utrku su u borbi za naslov ušli Castroneves i Scott Dixon.

Pobjedu u utrci ostvario je Will Power, a ukupni naslov je sa 27 bodova prednosti osvojio Dixon

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori